Microsoft Office Kde Stiahnut

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Kde stiahnuť MS Office úplne legálne

Neoddeliteľnou súčasťou služobného alebo osobného počítača každého z nás je pravdepodobne kancelársky balík. Pokiaľ nepatríte medzi náročných používateľov alebo vám nevadí zvykať si na mierne odlišné rozhranie, najlacnejšou voľbou sú open-sourcové balíky, ako OpenOffice či najobľúbenejší LibreOffice. Čo si však budeme rozprávať, z hľadiska kompatibility je skrátka jasnou voľbou najmä MS Office, respektíve Microsoft 365. Hoci je možné tento populárny kancelársky balík získať aj nelegálnymi cestami, tento postup dôrazne neodporúčame – poďme sa radšej pozrieť, kde získať MS Office legálne.

Predplatné Microsoft 365 

Pokiaľ si potrpíte na najaktuálnejší softvér a vítate každú novinku, pravdepodobne zvažujete Microsoft 365, ktoré funguje na princípe pravidelného predplatného. Napriek tomu, že je potrebné počítať s nutnosťou za licenciu každoročne platiť, môžete sa tešiť na pravidelné aktualizácie a skrátka to najlepšie, čo momentálne Microsoft ponúka. V prípade, že nechcete platiť jednorazovo vysokú čiastku za ročné predplatné, je možné zvoliť aj predplatné na mesačnej báze. Je však na mieste dodať, že tento variant vychádza drahšie.

Predplatné Microsoft 365 vybavíte ľahko a rýchlo na oficiálnej webovej stránke. Vyberať si tu môžete z niekoľkých verzií, a to ako pre jednotlivcov a domácnosti, tak aj pre firmy a veľké podniky či vzdelávacie inštitúcie. Softvér je možné bez nutnosti zložitého prihlasovania stiahnuť v podobe obrazu disku na offline inštaláciu tu (k aktivácii už bude potrebný platný účet a predplatné):

Office 365 Home Premium

Office 365 Business

Office 365 Professional Plus

TIP REDAKCIE:
Návod ako získať legálnu licenciu Microsoft Office lacno alebo zadarmo.

Kde legálne stiahnuť MS Office 2021

Predplatné kancelárskeho balíka nie je, samozrejme, riešením pre každého. Pokiaľ pre vás nie sú pravidelné aktualizácie a novinky prioritou a záleží vám predovšetkým na nižšej cene, z dlhodobého hľadiska sa oplatí predovšetkým kancelársky balík MS Office 2021, ktorý je vo forme trvalej (doživotnej) licencie. Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že ročné predplatné vychádza lacnejšie, netreba zabúdať, že sa jedná o jednorazovú platbu. Prehľad ponúkaných licencií pre domácnosti, firmy a podniky opäť nájdete na oficiálnom webe, kde môžete jednotlivé ponuky porovnať a rovno si zakúpiť licenciu.

Samotné produkty je možné stiahnuť aj v prípade, že ste si licenciu zatiaľ nekúpili (hoci, samozrejme, kým nezadáte platný produktový kľúč, program nebude aktivovaný). Offline inštaláciu môžete spustiť po stiahnutí obrazu disku (ISO):

Office 2021 Home and Student

Office 2021 Home and Business

Office 2021 Professional

Office 2021 Professional Plus

Word 2021

Excel 2021

PowerPoint 2021

Outlook 2021

Publisher 2021

Access 2021

Project 2021 Standard

Project 2021 Professional

Visio 2021 Standard

Visio 2021 Professional

Lacnejšia alternatíva – staršia trvalá licencia

Predplatné Microsoft 365 či kúpa trvalej licencie MS Office 2021 nie sú jediné dve možnosti, ktoré pri legálnom obstarávaní kancelárskeho balíka od Microsoftu máte. Zaobstarať si môžete tiež staršie trvalé licencie, ktoré síce neponúknu najnovšie funkcie, no predávajú sa za bezkonkurenčne nízku cenu.

Ak pokukujete po najlacnejšej alternatíve, MS Office 2013, sklameme vás – 11. apríla 2023 oficiálne skončila podpora produktu. Napriek tomu, že už zakúpené produkty budú bez problémov fungovať, Microsoft z dôvodu ukončenia poskytovania aktualizácií a zabezpečenia dôrazne odporúča prejsť na vyššiu verziu či Microsoft 365. V prípade, že hľadáte skutočne najlacnejší variant, vám nezostáva nič iné len siahnuť po lacnej licencii MS Office 2016. Okrem nej je k dispozícii aj novšia alternatíva MS Office 2019, ktorá ponúkne niekoľko pokročilejších funkcií.

Súbory na offline inštaláciu získate prostredníctvom týchto odkazov:

Office 2016 Home and Student

Office 2016 Home and Business

Office 2016 Professional

Visio 2016 Standard

Visio 2016 Professional

Project 2016 Standard

Project 2016 Professional

Office 2019 Home and Student

Office 2019 Home and Business

Office 2019 Professional

Office 2019 Professional Plus

Visio 2019 Standard

Visio 2019 Professional

Project 2019 Standard

Project 2019 Professional

Word 2019

Excel 2019

PowerPoint 2019

Outlook 2019

Publisher 2019

Access 2019

5/5 - (2 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.