Surfshark Alternative Id Recenzia

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Recenzia: Surfshark Alternative ID nielen ako jednorazový e-mail

Surfshark Alternative ID, revolučná funkcia služby Surfshark VPN, vytvára alternatívnu online identitu vrátane jednorazovej e-mailovej adresy, čím bráni odhaleniu vašej skutočnej identity. V tejto recenzii sa pozrieme na to, ako Surfshark Alternative ID funguje a prečo je to aktuálne najlepší nástroj na ochranu vašej online identity.

Ako vám Surfshark Alternative ID pomôže

Surfshark Alternative ID vytvára moju alternatívnu online identitu, aby som mohol používať internet bez obáv z odhalenia skutočnej identity. Táto funkcia je užitočná, keď sa potrebujem zaregistrovať k odberu newsletteru v e-shope, vymeniť bezplatný e-book za vlastnú e-mailovú adresu alebo vyskúšať nejakú službu alebo online kurz bez toho, aby som musel zdieľať svoje osobné údaje. Vďaka tomu môžem jednoducho chrániť svoje osobné informácie a zároveň si užívať všetko, čo internet ponúka.

Jednou z hlavných výhod Surfshark Alternative ID je vytvorenie dočasnej e-mailovej adresy. Napríklad, keď nakupujem online alebo sa prihlasujem na rôzne webové stránky, môžem použiť alternatívnu identitu s alternatívnou e-mailovou adresou. Týmto spôsobom znižujem riziko odhalenia svojej skutočnej identity. Hlavným dôvodom pre používanie Surfshark Alternative ID je ochrana mojej skutočnej e-mailovej adresy pred spamom a zneužitím.

Pár príkladov, kde má Surfshark Alternative ID najväčší potenciál:

  • Online nakupovanie: Keď jednorázovo nakupujete v nejakom e-shope, aby vám do konca života neposielali ich newslettre.
  • Odoberanie newsletteru: Použite alternatívne ID na odoberanie newsletterov z rôznych webových stránok, kde hrozí, že by mohli vašu e-mailovú adresu predať ďalej.
  • Skúšobné predplatné: Registrácia pomocou alternatívnej identity bráni ďalšej nežiaducej komunikácii po skončení skúšobného obdobia, keď sa vás snažia presvedčiť k zaplateniu.
  • Súťaže a darčeky zdarma: Chráni primárny e-mail pred spamom pri účasti v online súťažiach.
  • Diskusné fóra: Pripojenie k diskusiám bez odhalenia primárneho e-mailu spammerom.

Ako vytvoriť alternatívnu identitu a jednorazový e-mail

Ako som už písal, služba Surfshark Alternative ID je funkcia, ktorá je súčasťou Surfshark VPN. Z toho dôvodu je potrebné si ju objednať. Jej najvýhodnejšia varianta je Surfshark One. S ňou získate nielen VPN a alternatívnu identitu, ale aj ďalšie nástroje na ochranu vášho súkromia. Súčasťou balíka je tiež antivírus Surfshark.

Vytvorenie alternatívnej identity je jednoduché. U Surfshark nemusíte používať ich aplikáciu, ale identitu si môžete vytvoriť cez webové rozhranie a používať ju nezávisle na aplikácii.

1 Surfshark Alternative Id

Vlastne nemusíte nastavovať nič zložité. Na ďalšom obrázku môžete vidieť, že služba vám náhodne vytvára meno, vek, pohlavie atď. Ak chcete, môžete tieto údaje upraviť manuálne. Určite to odporúčam minimálne pre pohlavie a krajinu, odkiaľ vaše alternatívne ja pochádza. Tiež si môžete všimnúť, že služba vygeneruje alternatívnu poštovú adresu.

2 Surfshark Alternative Id

V ďalšom kroku už sa dostanete na vytvorenie jednorázovej e-mailovej adresy. Môžete si vybrať z niekoľkých domén a nakoniec prepísať aj to, čo je pred znakom @.

3 Surfshark Alternative Id

Nakoniec nastavíte e-mailovú adresu, na ktorú sa budú preposielať správy z alternatívnej e-mailovej adresy. Tento krok je podmienený tým, že musíte svoju adresu potvrdiť vo svojej e-mailovej schránke.

4 Surfshark Alternative Id

Nakoniec máte vytvorenú alternatívnu identitu, ktorej údaje môžete bez obáv vyplňovať kdekoľvek na internete.

5 Surfshark Alternative Id

Ako ďalej chrániť svoju online identitu?

Používajte VPN, pretože šifruje vaše internetové pripojenie a skrýva vašu IP adresu, čo zťažuje sledovanie vašej online aktivity. VPN je pomocník nielen pre ochranu vášho súkromia pri používaní verejnej Wi-Fi alebo pre prístup k obsahu s regionálnym obmedzením. U Surfshark Alternative ID je tá výhoda, že je súčasťou VPN. Viac si o tom môžete prečítať v recenzii Surfshark.

Buďte opatrní s tým, kam vkladáte svoju e-mailovú adresu. To je zásadné pre ochranu vášho online súkromia a bezpečnosti. Každé zdieľanie vašej e-mailovej adresy na internete môže zvýšiť riziko spamu, phishingových útokov a ďalších foriem kybernetického zneužitia. Vyhnite sa zadávaniu e-mailovej adresy na stránkach, ktoré vyzerajú nedôveryhodne, majú zlé užívateľské recenzie. Tiež je dobré sa vyvarovať výmeny e-mailov za sľub bezplatného obsahu a podobne.

Ja viem, v dnešnej dobe to nie je možné ustrážiť, pretože na vás neustále útočia reklamy na lákavé e-knihy, kurzy a ďalšie veci zdarma. Obchody a služby tiež bojujú o vašu e-mailovú adresu, aby vám na ňu mohli posielať lákavé ponuky. Je to proste v dnešnej dobe ťažké.

Preto využite služby Surfshark Alternative ID pre jednorázové e-maily. Pre registráciu na webových stránkach, ktoré neplánujete pravidelne používať, alebo u ktorých existuje riziko spamu. Majte špeciálnu e-mailovú adresu pre aktivity, ako sú registrácie na fórach, komentáre na blogoch alebo prihlásenie k odberu newsletterov. Týmto spôsobom ochránite svoju hlavnú e-mailovú adresu od potenciálneho spamu.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.