Najlepšie vzdelávacie online platformy

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Najlepšie vzdelávacie online platformy

Máte zatiaľ iba základné vedomosti o programovacom jazyku a chcete zvýšiť svoju odbornosť? Obzeráte nové pracovné ponuky z oblasti IT a od vysnívanej firmy vás delí iba požiadavka na inú metodiku vývoja, na akú ste doteraz zvyknutý? Chýbajú vám odborné certifikáty, ktorým by ste sa preukázali pri pracovnom pohovore? Potrebujete zlepšiť svoju hovorenú angličtinu? Ste pre štúdium zapálený samouk? 

Ak ste na niektorú z otázok odpovedali kladne, riešenie možno nájdete v našom článku. Nastal správny čas na rozvoj vášho pracovného potenciálu. Môžete absolvovať online kurz. Sami rozhodujete kde a kedy sa do štúdia pustíte. 

Platformy, ktoré sú v článku spomenuté ponúkajú kurzy z najrôznejších oblastí pre začiatočníkov aj pokročilých. Začnite sa vzdelávať online, ukážte zamestnávateľovi, že vás prehlbovanie vedomosti baví a získajte svoju vysnívanú pracovnú pozíciu.

Udemy.com

Udemy ponúka online kurzy z rôznych oblastí: biznis, dizajn, spracovanie fotografie, softvérový vývoj, kancelárske programy, marketing, financie, zdravie a fitness, životný štýl, hudba, umenie, osobný rozvoj aj jazykové kurzy. Na webe nájdete viac ako 100 tisíc kurzov v 50 jazykoch, ktoré sú určené pre jednotlivcov aj firmy.

Kurzy väčšinou obsahujú video s prednáškou, materiály na stiahnutie, testy a možnosť získať certifikát. Kurzy nie sú akreditované, po otestovaní a splnení všetkých zadaní v kurze získavate Udemy certifikát. S programom Udemy Pro môžete získať odborné certifikáty z oblasti IT.

Ak máte potrebné odborné znalosti, môžete sa stať inštruktorom kurzu a publikovať vlastný kurz. Odmeňovanie je dvoma spôsobmi – za počet študentov alebo za počet minút, ktoré študenti reálne strávia pri vašom kurze. Kurz musí spĺňať požadované podmienky, napr. HD video, aspoň 5 lekcií, aspoň 30 minút videa… (zoznam všetkých požadovaných podmienok a odporúčaní nájdete na ich stránke).

Klady a zápory Udemy.com

Klady (+)Zápory (-)
+ pri každom kurze je uvedené hviezdičkové hodnotenie aj slovné recenzie od absolventov - pozorne si preštudujte pravidlá pri registrácii do programu Udemy Pro, automaticky od ôsmeho dňa trial verzie prechádzate do platenej verzie kurzu a refundácia nie je možná - je potrebné včas zrušiť trial verziu kurzov
+ je možné prezrieť si najprv časť materiálov z kurzu a až následne kurz zakúpiť (väčšinou inštruktor kurzu dá k dispozícií lekciu zadarmo a pod.)
+ dostupnosť kurzu na viacerých zariadeniach, dostupnosť kdekoľvek online
+ nie je možné stiahnuť si kurzy, avšak sú dostupné offline v mobilnej aplikácii
+ pri každom online kurze je uvedená podrobná osnova kurzu, počet testov, materiálov na stiahnutie a čas trvania v hodinách
+ sami sa rozhodujete o tom, kedy kurz absolvujete a ukončíte, po zakúpení kurzu nie sú žiadne koncové termíny na realizovanie testov a pod.
+ po zakúpení máte prístup ku kurzu navždy, pokiaľ ho inštruktor kurzu nevymaže z portálu
+ ak nie ste spokojný s kurzom a dôvody sú objektívne, máte možnosť požiadať do 30 dní od platby o refundáciu
+ s programom Udemy Pro získate 7 dňový trial prístup ku kurzom zadarmo, ak sa rozhodnete v kurzoch pokračovať, platíte mesačné predplatné
+ pre firemných klientov možnosť získať zvýhodnené balíky kurzov
+ pre firemných zákazníkov s tímom 5-20 ľudí je dostupná trial verzia s 3500 top kurzami na 14 dní zadarmo
+ pre firemných zákazníkov s tímom viac ako 20 ľudí je dostupná demo verzia s 3500 top kurzami
+ pre firemných zákazníkov s viac ako 20 používateľmi Udemy je možné vytvárať obsah na mieru, v rôznych jazykových mutáciách a vytvárať školiace plány


Coursera.org

Coursera má v ponuke viac ako 3900 online kurzov z rôznych oblastí od histórie, filozofie a umenia cez informačné technológie, dátovú analytiku, matematiku a fyziku po osobný rast, sociológiu a jazyky. Okrem angličtiny aj menej typické jazyky ako kórejčina, čínština, hebrejčina, gréčtina.

Zaregistrovať sa môžete na jednotlivé kurzy (zadarmo alebo spoplatnené) alebo programy v rôznych cenových hladinách: Specializations, Professional Certificates, MasterTrack™ Certificates alebo Online Degrees. Študijné programy obsahujú viac kurzov potrebných pre získanie daného certifikátu alebo titulu a tiež rôzne interaktívne kvízy, pomoc tútorov a študentské fóra.

Po absolvovaní daného programu môžete získať nielen špecializáciu vo vašom odbore, ale aj profesionálne certifikáty (napr. Google, IBM, SAS). Certifikáty MasterTrack™ sú zohľadnené aj pri získavaní univerzitného titulu vybraných univerzít. Najdrahšie varianty online štúdia umožňujú študentom získať univerzitné tituly (Bachelor of Science, Master of Science) na vybraných univerzitách.

Klady a zápory Coursera.org

Klady (+)Zápory (-)
+ stovky kurzov zadarmo- za neplatené kurzy nie je možné získať certifikát
po zaregistrovaní na Coursera získate na 7 dní trial verziu s prístupom do študijných programov v úrovni Specializations, ktoré sú inak spoplatnené - pozorne si preštudujte pravidlá pri registrácii, ak ste v trial verzii začali niektorý kurz v úrovni Specializations, automaticky od ôsmeho dňa trial verzie prechádzate do platenej verzie kurzu a refundácia nie je možná - je možné včas zrušiť trial verziu kurzov, aby vám takto začaté kurzy neboli spoplatnené, ak ste to neplánovali
+ ak sa vám podarí v trial verzii v sedemdňovej lehote kurz úspešne ukončiť, získavate aj príslušný certifikát
+ mnoho jednotlivých kurzov na Coursera je možné po registrácii prehliadať v audit móde, v ktorom sú materiály z kurzu sprístupnené zadarmo (nie je však možné vypracovávať rôzne zadania a tým pádom ani byť ohodnotený a získať certifikát za kurz)
+ možnosť získania profesionálnych certifikátov Google, IBM, SAS
+ možnosť online univerzitného štúdia na vybraných univerzitách
+ ak je pre vás cena za certifikovaný kurz príliš vysoká, je možné požiadať o finančnú výpomoc/štipendium - je potrebné vyplniť príslušný formulár a následne bude vaša žiadosť posúdená

Udacity.com

Udacity je medzinárodná platforma, ponúka online vzdelávanie pre IT profesionálov. Organizácia bola založená Sebastianom Thrunom (počítačová veda na Stanfordskej Univerzite, Google X, Google autonómne vozidlo), Davidom Stavensom (robotika, machine learning, umelá inteligencia) a Mikeom Sokolskym.

Zameranie kurzov: programovanie, softvérový vývoj, umelá inteligencia, cloudové programovanie, dátová analýza, biznis a autonómne systémy.

Vzdelávanie prebieha formou Nanodegree programov v anglickom jazyku. Aby študent  program úspešne ukončil, musí si prehliadnuť všetky dostupné materiály daného programu, vypracovať projekty s ohodnotením „Meet specifications“ a absolvovať všetky podporné kurzy programu. Za úspešné absolvovanie Nanodegree programu je možné získať certifikát.

Okrem kurzov, ponúka Udacity aj možnosť stať sa školiteľom alebo mentorom príslušného Nanodegree programu, ak na to máte príslušné odborné vedomosti. Všetky Nanodegree programy môžu využiť aj firemní klienti na vzdelávanie svojich zamestnancov.

Klady a zápory Udacity.com

Klady (+)Zápory (-)
+ niektoré Nanodegree programy majú trial verziu zadarmo- malé množstvo kurzov zadarmo
+ kurzy sú pripravované v spolupráci s odborníkmi z praxe, z čoho plynie premostenie odborných vedomostí a potrieb praxe- za nespoplatnené kurzy nie je možné získať certifikát
+ počas absolvovania kurzu študent vytvára projekty, svoje portfólio projektov môže použiť pri pracovnom pohovore- Udacity je súkromná vzdelávacia organizácia, jej kurzy nie sú akreditované
+ ku každému projektu získava študent spätnú väzbu od mentora- na zrealizovanie jednotlivých projektov v Nanodegree programe sú voliteľné termíny na dokončenie, avšak absolvovanie celého Nanodegree programu má koncový termín, ktorý je potrebné dodržať
+ pomoc študent nájde vo vedomostnej báze, môže osloviť odborných mentorov alebo na fórach - refundácie za prerušené programy sa neposkytujú, musíte si priplatiť školné na ďalší mesiac
+ pre jednotlivca je dostupné kariérne poradenstvo, návody na motivačné listy, životopisy
+ pre firemných klientov možnosť prispôsobiť vzdelávanie podľa potrieb firmy, napríklad školenie pre celé tímy
+ pre firemných klientov možnosť získať all-inclusive prístup ku všetkým nanodegree programom
+ pre firemných klientov prednostný prístup k poradenstvu odborných mentorov
+ pre firemných klientov Single sign-on
+ množstvo video rozhovorov s odborníkmi je dostupných na blogu zadarmo

Pluralsight.com

Pluralsight poskytuje dva typy produktov: Prvý typ sú kurzy pre firmy a jednotlivcov v oblasti softvérového vývoja, programovania, správy dát, správy sietí, bezpečnosti informačných systémov atď. Pre jednotlivca sú v ponuke kurzy za mesačné, ročné a Premium predplatné. Je možné najskôr vyskúšať 10 dňovú trial verziu. Predplatné umožňuje prístup ku všetkým kurzom, ale aj ku študijným plánom, ak sa chcete zamerať na konkrétu oblasť. Pre tímy sú v ponuke predplatné kurzov Professional a Enterprise.

Druhý typ produktu slúži na monitorovanie a optimalizovanie práce vývojárskeho tímu. Umožňuje verziovanie vyvíjaného softvéru a vytváranie rôznych štatistík a náhľadov na prácu tímu pre projektových manažérov. Možno si predplatiť balíky Standart, Plus a Enterprise.

Klady a zápory Pluralsight.com

Klady (+)Zápory (-)
+ kurzy sú dostupné na rôznych zariadeniach aj offline prostredníctvom mobilnej alebo desktop aplikácie- interaktívne kurzy a projekty sú zahrnuté iba v Premium predplatnom
+ ak chcete zlepšiť svoju špecializáciu v konkrétnej oblasti, dostupné sú študijné plány s odporučením ktoré kurzy absolvovať- záverečné pretestovanie a možnosť získať za kurz certifikát sú zahrnuté iba v Premium predplatnom
+ dostupné sú krátke testy Skill IQ a Role IQ na pretestovanie vašich zručností
+ väčšina kurzov obsahuje aj materiály na stiahnutie
+ pre účastníkov sú ku kurzom vytvorené diskusné fóra
+ okrem kurzov nájdete na stránke záznamy webinárov

Linkedin Learning

Snáď každý má svoj profesijný životopis na Linkedin. Linkedin ponúka svojim používateľom aj platformu s viac ako 15 tisíc online odbornými kurzami z oblasti biznisu, dizajnu a IT: obchod, marketing, projektové riadenie, tímová práca, animácia, ilustrácia, video, grafický dizajn, cloudové programovanie, dátová analytika, softvérový vývoj, databázy, bezpečnosť systémov a ďalšie.

Vyskúšať si môžete trial verziu na 14 dní zadarmo alebo zaplatiť mesačné alebo ročné (finančne výhodnejšie) predplatné. Všetky kurzy obsahujú skúšobné testy a projekty, ktoré je potrebné pre získanie certifikátu absolvovať. Kurzy sú určené pre jednotlivcov aj firemných klientov.

Ak máte príslušné odborné znalosti, môžete sa zaregistrovať aj ako inštruktor a publikovať svoje kurzy.

Klady a zápory Linkedin Learning

Klady (+)Zápory (-)
+ osobné odporúčania na kurzy na základe vašej súčasnej pracovnej pozície a pracovnej histórie v Linkedin profile- ak používate trial verziu, preštudujte si podmienky používania, po vypršaní 14 dňovej lehoty bude automaticky nastavené zvolené platené členstvo, refundácia sa neposkytuje
+ po absolvovaní každého kurzu získate certifikát, ktorý môžete zverejniť vo svojom Linkedin profile- v detaile kurzu je iba počet účastníkov, a počet účastníkov, ktorým sa kurz páčil, bez nejakého bližšieho zhodnotenia kurzu
+ offline verzia kurzu dostupná v mobilnej aplikácii
+ firemní zákazníci môžu na vyžiadanie získať skúšobnú demo verziu

Skillshare.com

Skillshare je platforma s kurzami pre tvorivých ľudí. Nájdete tu kurzy z oblasti dizajnu, animácie, ilustrácie, fotografovania a filmovania, písania, životného štýlu, ale aj z oblasti dátovej analytiky a biznisu. Kurzy sú určené pre jednotlivcov aj pre firemných klientov. Jednotlivec s programom „Premium Membership“ má prístup ku všetkým kurzom v online aj aj offline podobe.

Pre firemných klientov je poskytnutá podpora pri stanovení študijných plánov na mieru. Systém poskytuje rôzne nástroje na vyhodnocovanie štúdia zamestnancov.

Ak máte príslušné odborné znalosti, môžete sa registrovať aj ako učiteľ a publikovať svoje video kurzy. Kurz musí spĺňať podmienky kvality podľa „Class Quality Guidelines“. Odmeny získavate za každého študenta vášho kurzu.

Klady a zápory Skillshare.com

Klady (+)Zápory (-)
+ množstvo kurzov zadarmo- offline verzia kurzov iba s programom "Premium Membership"
+ po registrácii dva mesiace používania zadarmo
+ možnosť darovať kurzy prostredníctvom darčekového poukazu
+ možnosť získať štipendium, ak spĺňate podmienky nároku (napr. študenti s .edu emailovou adresou alebo emailovou adresou z vybraných univerzít majú 50% zľavu na všetky kurzy)
+ pri každom kurze je zobrazený počet absolventov, percentuálne hodnotenie aj slovné hodnotenia absolventov
+ pri každom kurze je aj diskusné fórum
firemní klienti majú k dispozícii demo verziu na testovanie
+ firemní klienti majú možnosť vybrať si balíky kurzov na mieru

edX.org

Platforma edX je plná kurzov z najrôznejších oblastí: architektúra, dizajn, životný štýl, hudba, umenie, osobný rozvoj, sociológia, softvérový vývoj, grafické programy, kancelárske programy, biznis, marketing, financie, jazykové kurzy a ďalšie. Kurzy absolvovalo už viac ako 20 miliónov študentov z celého sveta.

Študijné programy sú v rôznom rozsahu od XSeries na prehĺbenie vašich odborných znalostí v určitom odbore cez Professional Certificate Programs na získanie odborných certifikátov po akreditované programy Global Freshman Academy, Online Master’s Degrees po MicroBachelors Programs a MicroMasters Programs s možnosťou získať univerzitné tituly z vybraných univerzít.

Pre firemných klientov platforma poskytuje tri typy spolupráce: Bulk Purchase (individuálne kurzy pre zamestnancov), Direct Integrations (in-house riešenie, študijné plány pre zamestnancov na mieru) a LMS Integrations (integrácia cez systémy SAP SuccessFactors, Degreed, EdCast a pod.).

Klady a zápory edX.org

Klady (+)Zápory (-)
+ v "audit móde" je možné prezerať si väčšinu kurzov zadarmo, avšak nemôžete sa otestovať, plniť zadania na známky, ani získať certifikát za kurz- certifikát možno získať len ak v danom kurze upgradujete z "audit modu" na "verified track" (platená možnosť) a ukončíte kurz v požadovanom termíne - pozorne si prečítajte pravidlá, zvyčajne je lehota na upgrade 10 dní pred ukončením kurzu, ak upgrade premeškáte, nie je možné certifikát za kurz získať
+ viac ako 20 tisíc kurzov
+ interaktívne diskusné fóra, videokonferencie, rozhranie pre pokročilých študentov a inštruktorov
kurzy sú dostupne na rôznych zariadeniach
+ program XSeries možno ukončiť verifikovaným certifikátom XSeries
+ niektoré programy možno ukončiť s verifikovaným certifikátom HarvardX
+ ak je pre vás cena za certifikovaný kurz príliš vysoká, je možné požiadať o finančnú výpomoc (zvyčajne zľava pre študentov, až do výšky 90%) - je potrebné vyplniť príslušný formulár a následne bude vaša žiadosť posúdená

SimpliLearn.com

SimpliLearn je platforma s odbornými certifikovanými kurzami z oblasti IT. Nájdete tu kurzy zamerané na  projektový manažment, big data, umelú inteligenciu a machine learning, cloudové programovaníe, agilné a scrum projektové riadenie, bezpečnosť IT systémov, online marketing, riadenie kvality systémov a ďalšie.

Pre jednoduchú orientáciu si môžete zvoliť niektorý študijný plán, napr. Data Scientist, Digital Marketing Specialist, Cloud Architect, Artificial Intelligence Engineer, PMP, Devops Architect, ITIL Expert a ďalšie. Kurzy sú vytvárané v spolupráci s viac ako 40 globálne akreditovanými firmami a sú určené pre jednotlivcov aj firemných zákazníkov alebo pre univerzity.

Certifikát získate, ak vypracujete aspoň 85 % zadaní z kurzu a zúčastníte sa aspoň 85 % virtuálnych hodín z kurzu. Firemní zákazníci môžu využiť online lekcie a mentoring. Univerzity môžu pomocou na mieru zostaveného programu testovať svojich študentov.

Klady a zápory SimpliLearn.com

Klady (+)Zápory (-)
+ na stránke nájdete veľa odborných článkov, ebookov a testov zadarmo- ak ste sa prihlásili na kurz a stiahli ste si ebook, absolvovali live stream hodinu alebo absolvovali aspoň 25 % kurzu, refundácia nie je možná
+ sledujte podstránku so zľavovými kupónmi a získajte zľavu na kurz- ak ste sa prihlásili na kurz, ale nemáte čas, refundácia je možná len do 7 dní
+ cenové kategórie kurzov sú podľa formátu kurzu: online self-learning (učíte sa svojím vlastným tempom) alebo online live stream (live video s prednáškou)
+ pre firemných zákazníkov môže byť dohodnutý formát kurzov na mieru podľa potrieb firmy
+ v cene kurzu je aj 24/7 podpora pre účastníkov kurzu
+ pri každom kurze je zobrazené percentuálne hodnotenie aj slovné hodnotenia absolventov

Learn2code.sk

Learn2code je platforma, ktorá ponúka online kurzy v slovenskom jazyku z oblasti programovania, dizajnu, spracovania fotografie a videa, marketingu, školenia pre používateľov kancelárskeho balíka od Microsoftu a v neposlednej rade aj kurzy programovania pre deti. Na stránke nájdete viac ako 100 kurzov. Kurzy sú dostupné online aj v prezenčnej forme pre firmy alebo školy.

Kurzy je možné zakúpiť jednotlivo, alebo si predplatiť niektorý z balíkov – Kvartálne predplatné, Ročné predplatné a Predplatné navždy. Prostredníctvom programu KOMPAS+ môžu uchádzači o zamestnanie požiadať o financovanie niektorých kurzov cez Úrad práce.

Klady a zápory Learn2code.sk

Klady (+)Zápory (-)
+ kurzy pre rôznu úroveň študentov - od začiatočníkov po pokročilých- v prezenčnej forme je väčšina kurzov dostupná len pre firmy alebo školy
+ dostupnosť kurzu na viacerých zariadeniach, prihlasovanie cez email- videá kurzov nie je možné sťahovať, sú dostupné len online (účastníkovi však zostávajú materiály na stiahnutie, ak boli v ponuke k danému kurzu)
+ pri každom online kurze je uvedená podrobná osnova kurzu, počet kapitol a čas trvania v hodinách- absolvované kurzy po vypršaní predplatného nie sú dostupné, je potrebné obnoviť predplatné
+ po absolvovaní kurzu je účastníkovi automaticky vystavený certifikát- zadarmo je v ponuke len pár kurzov
+ všetky prezenčné kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva SR
+ prijateľná cena kurzov
+ možnosť zakúpiť kurzy jednotlivo alebo vo výhodnom predplatenom balíku
+ možnosť objednať balík Predplatné navždy na splátky
+ možnosť financovania niektorých kurzov pre uchádzačov o zamestnanie cez Úrad práce

Seduo.cz

Seduo vlastní spoločnosť LCM s bohatými skúsenosťami v personalistike, ktorá spravuje aj pracovné portály Jobs.cz a Prace.cz. Seduo je platforma, ktorá ponúka pre jednotlivcov aj firmy online kurzy v českom jazyku z oblasti biznisu, marketingu, dizajnu, osobného rozvoja, školenia kancelárskych programov od Microsoftu a iných nástrojov. V ponuke sú aj jazykové kurzy zamerané na biznis angličtinu, biznis nemčinu a češtinu pre cudzincov. Na stránke nájdete viac ako 240 kurzov.

Kurzy obsahujú video lekcie a ďalšie študijné materiály (prezentácie, texty, kvízy). Pre získanie certifikátu z kurzu je potrebné získať aspoň 80% bodov v záverečnom teste. Firemní zákazníci môžu nezáväzne získať na 3 týždne zadarmo prístup ku všetkým online kurzom. Seduo pomôže s rozbehom online školení zamestnancov, s nastavením ich osobných cieľov a študijných plánov.

Klady a zápory Seduo.cz

Klady (+)Zápory (-)
+ široká ponuka kurzov naprieč potrebami zamestnanca- pre jednotlivcov je možné nakupovať kurzy iba jednotlivo, neexistuje balík predplatného na všetky kurzy
+ niektoré kurzy sú dostupné aj v audio verzii- kurzy sú dostupné len online, nie sú dostupné prezenčnou formou
+ pri každom kurze je uvedené percentuálne zhodnotenie aj slovné recenzie od absolventov
+ pre firemných zákazníkov možnosť získať prístup k online kurzom na 3 týždne zadarmo
+ šetrenie nákladov na vzdelávanie zamestnancov - výhodnejšia cena online  kurzov oproti prezenčným kurzom
+ silná podpora pre firemných zákazníkov, pomoc s nastavením osobných cieľov a študijných plánov zamestnancov
+ licencia je medzi používateľmi vo firme prenosná - ak jeden zamestnanec odíde, môžete jeho licenciu prideliť ďalšiemu

Platené a neplatené online kurzy

Hľadáte kurzy, ktoré by boli pre vás užitočné a nestáli vás veľa peňazí? Ak zhrnieme všetky možnosti, ktoré ponúkajú platformy s online kurzami v článku, máte nasledujúce možnosti:

  • na blogu platformy často nájdete články a webináre zadarmo
  • vybrať si z ponuky kurzov zadarmo – sú často určené pre začiatočníkov, no ak ste v danej oblasti nováčik, získate potrebný prehľad
  • využiť trial alebo demo verziu predplatného, kedy sú kurzy na 7 -15 dní dostupné zadarmo 
  • zistiť, či platforma podporuje „audit mód“, keď sú kurzy dostupné na prezeranie zadarmo (nemôžete síce odovzdávať zadania, získať spätnú väzbu od inštruktorov kurzu alebo certifikát, ale sylaby kurzu a ostatné materiály sú pre vás dostupné)

Ako sa hovorí, nič nie je zadarmo a je potrebné si pozorne preštudovať podmienky používania služby. Často trial alebo demo verzia po vypršaní automaticky prejde do platenej verzie a refundácia kurzovného nie je možná. 

Veľa kurzov je dostupných v rozumnej cene. Prezrite si dobre ponuku, skúste využiť študijné plány, ktoré vás nasmerujú a pomôžu s výberom a poradím kurzov, tak aby vaše vedomosti na seba postupne nadväzovali. 

Ak hľadáte profesionálne kurzy s verifikovanými certifkátmi, možno vám ich sprostredkuje váš zamestnávateľ. Kvalitné vzdelanie zamestnancov je jednou z možností ich motivácie. Skúste na hodnotiacom pohovore so šéfom alebo pracovnej porade odporučiť kurzy, ktoré sa vám zdajú pre vašu pracovnú pozíciu alebo celý pracovný tím užitočné. Väčšina platforiem má výhodné balíky kurzov pre firemných klientov. 

Aké máte skúsenosti so vzdelávacími platformami vy? Prípadne viete odporučiť inú kvalitnú, ktorá v našom zozname chýba? Napíšte nám o tom v diskusií k článku.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.