Vpn Sport Stream Tv

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Najlepšie šport stream TV

Kde sledovať športové prenosy online? Máme pre vás zoznam tých najlepších šport stream TV, vďaka ktorým sa môžete na obľúbené športové stretnutia pozerať odkiaľkoľvek a úplne bezpečne. Nikdy vám tak neunikne žiadny zápas!

Sledujte šport stream TV pomocou VPN

VPN (Virtual Private Network alebo virtuálna privátna sieť) vám umožňuje bezpečný a anonymný pohyb na internete, čo využijete aj pri sledovaní športových prenosov online.

Pri používaní VPN zostane IP zariadenie, z ktorého športový stream sledujete, skryté. Vďaka VPN ste tiež chránení pred útokmi, ktoré hrozia najmä pri prezeraní rôznych pirátskych serverov. VPN vás síce chráni, no aj napriek tomu je sledovanie obsahu týchto webov nelegálne, a preto ako najlepšiu ochranu odporúčame sledovať športové streamy na nami ponúkaných weboch, ktoré sú bezpečné a kde môžete svoje obľúbené športy sledovať úplne legálne.

VPN vám v neposlednom rade môže pomôcť obísť tzv. geo-blocking, kedy je obsah niektorého servera určený iba pre ľudí zdržiavajúcich sa v konkrétnej oblasti a pre všetkých ostatných je uzamknutý. Vďaka VPN ale môžete sledovať aj slovenské televízie či servery takmer odkiaľkoľvek zo zahraničia.

Viac o VPN a ako vybrať tú najlepšiu nájdete v našom článku.

Najlepšie športové streamy

NázovCenaVPN
1. ČT sport PluszadarmoÁNO
2. Nova Sport159 Kč/mesiacÁNO
3. O2TV sportod 299 Kč/mesiacÁNO
4. Tipsport TV
od 30 Kč/mesiacÁNO
5. Fortuna TV
od 1 KčÁNO
6. RTVS ŠportzadarmoÁNO
7. Niké TVod 125 Kč (5 eur)ÁNO
8. JOJ Šport live150 Kč (5,99 eur)/mesiacÁNO
9. Huste TVzadarmoÁNO
10. BBC iPlayerzadarmoÁNO
11. FOX Sports LivezadarmoÁNO
12. ESPN300 Kč (11,99 eur)/mesiacÁNO
13. Peacock TVzadarmoÁNO
14. 7pluszadarmoÁNO
15. Pluto TVzadarmoÁNO
16. RedBull TVzadarmoÁNO
17. YouTubezadarmoÁNO
18. Facebook WatchzadarmoÁNO
19. RedditzadarmoÁNO

Recenzie najlepších športových streamov

Ct Sport Plus

ČT sport Plus

Online vysielanie kanála ČT4 šport je určené pre všetkých českých milovníkov športu. Programová ponuka je veľmi pestrá a pokrýva v podstate všetky druhy športu od hokeja, futbalu a atletiky cez basketball, tenis, volejbal či baseball až po rôzne bojové športy, zimné športy či bedminton a mnoho ďalších. Môžete tu sledovať svetové turnaje aj menšie lokálne stretnutia.

Česká televízia má vysielacie práva na letné aj zimné olympijské hry, Majstrovstvá Európy vo futbale vrátane kvalifikácie, Európsku ligu, Ligu národov, Európsku konferenčnú ligu, 2. českú futbalovú ligu, MOL cup, Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, Tipsport Extraligu, Spenglerov pohár, Davis Cup, ATP Cup, Billie Jean King Cup, na rôzne zimné športy vrátane majstrovstiev sveta a svetové poháre a taktiež na cyklistiku vrátane majstrovstiev sveta v cestnej cyklistike či Tour de France.

Sledovanie ČT šport Plus je úplne zadarmo bez prihlásenia a sledovať ju môžete vo svojom mobilnom zariadení, na počítači aj v chytrej televízii. Kvôli obmedzeným vysielacím právam je však ČT šport Plus určené iba pre tých, ktorí sa nachádzajú na území Českej republiky. Pokiaľ chcete sledovať vysielanie zo zahraničia, je nutné geo-blocking obísť s pomocou VPN.

Nova Sport

NOVA Sport

Kompletnú ponuku programov TV NOVA vrátane štyroch športových kanálov a široký výber filmov či seriálov, českých i zahraničných, môžete sledovať na kanáli VOYO. Na vybrané športové prenosy sa tu môžete pozerať naživo, alebo si ich pozrieť z archívu. Doba, ako dlho sú tu programy uchovávané, sa však môže líšiť.

Televízia NOVA má vysielacie práva na niektoré futbalové ligy a súťaže (Liga majstrov, FA Cup, Bundesliga, DFB Pokal, La Liga, Serie A, Coupé de France, Fortuna Liga Slovensko, Major League Soccer), sledovať tu môžete aj NHL, Nascar Cup Series, Nascar Truck Series, MotoGP, MS superbikov, ATP Tour 250, basketballovú Ligu majstrov či Premiership Rugby a Rugby six Nations.

Pre sledovanie kompletnej ponuky VOYO je nutné zaobstarať si predplatné. VOYO si síce môžete vyskúšať na 7 dní zadarmo, to však nezahŕňa možnosť sledovať športové prenosy, živé vysielanie či exkluzívny obsah. VOYO je možné sledovať na mobilných zariadeniach, v televízii aj v internetovom prehliadači, a to v Českej republike aj vo všetkých krajinách EHP (krajiny Európskej únie + Nórsko, Island a Lichtenštajnsko). Sledovanie mimo EHP je umožnené iba ľuďom s trvalým pobytom v ČR a s uhradeným plným predplatným.

O2 Tv Sport

O2TV Sport

O2 TV ponúka špeciálne balíčky športových kanálov pre športových nadšencov. Vybrať si môžete z 2 platených taríf a sledovať tak buď 8 najlepších športových kanálov, alebo rozšírenú ponuku viac ako 100 kanálov, z ktorých je 14 rýdzo športových. Športové prenosy potom môžete sledovať v televízii, v mobilnom telefóne či tablete a tiež v internetovom prehliadači.

Vzhľadom na to, že na O2 TV si môžete zakúpiť balíček, ktorý vám umožní sledovať aj iné kanály vrátane Českej televízie a televízie Nova, môžete tu sledovať všetky obľúbené športy v medzinárodných i národných zápasoch a ligách. O2 TV má navyše výhradné vysielacie práva na českú futbalovú Fortuna ligu, Majstrovstvá sveta v rely, tenisový Turnaj majsteriek, basketbalovú Euroligu, UFC či na MLB. O2 TV ponúka aj program športového kanálu Premier Sport, ktorý ako jediný vysiela živé prenosy zápasov UFC.

O2 TV šport môžete sledovať nielen v Českej republike, ale aj v akejkoľvek inej krajine Európskej únie alebo mimo nej.

Tipsport Tv

Tipsport TV

Stávková kancelária Tipsport ponúka svojim používateľom sledovať mnoho športových stretnutí online na webe. Na sledovanie prenosov je však nutná registrácia a keďže sa jedná o web stávkovej kancelárie, je pri registrácii nutné uviesť pravdivé údaje ako je vaše meno, priezvisko a dátum narodenia – server si potom tieto informácie overí v registri obyvateľov. Pri registrácii musíte tiež uviesť svoj e-mail a telefónne číslo. Registrácia je úplne zadarmo. Môžete vyskúšať tzv. dočasnú registráciu, ktorá je platná iba týždeň. Následne sa musíte registrovať úplne, aby ste mohli sledovať športové streamy.

Podmienkou pre sledovanie športových prenosov je vykonať aspoň raz za 30 dní stávku v minimálnej výške 30 Kč. Výnimkou sú zápasy 1. českej futbalovej ligy, ktoré môžu sledovať iba tí, ktorí si na vybraný zápas stavili alebo majú na svojom konte zostatok aspoň 100 Kč. Rovnaké podmienky potom platia pre zápasy hokejovej Tipsport extraligy, pokiaľ sú tieto zápasy vysielané televíziou O2 (pre zápasy vysielané Českou televíziou táto podmienka neplatí).

Tipsport TV má vysielacie práva, ktoré vám umožňujú sledovať hokej (Tipsport extraligu, NHL, KHL, Elitserien), futbal (1. českú, nemeckú, španielsku, taliansku, francúzsku či holandskú ligu), tenis (ATP a WTA), florbal ( Tipsport Superligu), basketbal (nemeckú ligu, Euroligu a ďalšie) a tiež ďalšie zaujímavé športy ako je volejbal, hádzaná, baseball či futsal.

Športové streamy môžete sledovať nielen na webe Tipsport TV, ale aj cez aplikáciu vo svojom mobilnom telefóne či tablete.

Niektoré zo živých prenosov môžu mať geologické obmedzenia a na ich sledovanie zo zahraničia je nutné použiť VPN.

Fortuna Tv

Fortuna TV

Rovnako ako Tipsport, aj stávková kancelária Fortuna vysiela niektoré športové prenosy na svojom webe. Pre ich sledovanie je nutná registrácia, ktorá je síce zadarmo, avšak aj tu platí, že sa jedná o registráciu na stránku so stávkami, a preto musíte pri registrácii zadať okrem mena, priezviska a telefónneho čísla aj svoje rodné číslo. Aby bola vaša registrácia kompletná, je nutné do 30 dní od založenia účtu registráciu overiť, a to buď online cez svoju banku, alebo na akejkoľvek pobočke Fortuna.

Po kompletnej registrácii môžete väčšinu zápasov sledovať naživo a zadarmo, pokiaľ máte na svojom konte aspoň nejaký zostatok. Jeho výška je ľubovoľná, sú však prenosy, pre ktoré môžu platiť špecifické podmienky.

Na Fortuna TV môžete sledovať svetové i národné súťaže ako napríklad českú Fortuna ligu a Fortuna národnú ligu, Bundesligu, La Ligu, Sériu A či Ligue 1, ďalej NHL, KHL, majstrovstvá sveta v hokeji, grandslamové turnaje, mužské ATP turnaje, ženskú WTA Tour , basketbalovú Ligu majstrov aj európske poháre, volejbalovú Ligu majstrov aj ďalšie svetové a európske poháre a nechýbajú tu ani iné športy ako je hádzaná, šípky, stolný tenis, snooker, bedminton a mnoho ďalšieho.

Na sledovanie online športových streamov na Fortuna TV zo zahraničia odporúčame používať VPN, pretože niektoré súťaže môžu byť geograficky obmedzené iba na Českú republiku.

Rtvs Sport

RTVS Šport

RTVS je skratka pre Rozhlas a televíziu Slovenska. Jedná sa o verejnoprávnu slovenskú inštitúciu pre televízne a rozhlasové vysielanie. RTVS vysiela na niekoľkých kanáloch vrátane jedného športového, ktorý svojim divákom umožňuje sledovať významné športové prenosy, a to aj prostredníctvom online športových streamov.

Na RTVS Sport je možné sledovať zimné olympijské hry, Majstrovstvá sveta v hokeji aj vo futbale, Tour de France, Svetový pohár v alpskom lyžovaní, Svetový pohár v biatlone, WTA Tour, NHL, UFC, futbalovú Európsku ligu, Európsku konferenčnú ligu či Ligu národov a slovenskú hokejovú Tipos extraligu.

Na niektoré prenosy má slovenská verejnoprávna televízia rovnaké vysielacie práva ako Česká televízia, a tak ich môžete sledovať aj z Českej republiky. Väčšinu prenosov je ale možné sledovať iba pri pobyte na území Slovenska, prípadne môžete využiť VPN pre odomknutie lokalizovaného obsahu.

Nike Tv

Niké TV

Stávková kancelária Niké umožňuje svojim zákazníkom tiež sledovanie viac ako 40 000 online športových streamov, a to vrátane takých, ktoré iné športové kanály neponúkajú.

Na sledovanie športových prenosov je nutné mať aktívny hráčsky účet. Registrácia je jednoduchá a rýchla a stávková kancelária ponúka svojim používateľom hneď niekoľko výhod. Pre sledovanie šport streamov je nutné mať na svojom konte aspoň 5 eur alebo uzavrieť stávku v hodnote 0,5 eur.

Vysielanie Niké TV sa zameriava predovšetkým na nižšie slovenské futbalové ligy a poháre, sledovať tu môžete aj zápasy 1. slovenskej hokejovej ligy, tenisové turnaje ATP, WTA, Wimbledon, Davis Cup alebo Fed Cup, Niké slovenskú basketbalovú ligu či basketbalovú Niké extraligu žien, ale tiež ďalšie basketbalové ligy z celého sveta aj medzinárodné zápasy a Majstrovstvá sveta. Nájdete tu tiež športové streamy zo sveta volejbalu, hádzanej, stolného tenisu, šípok, rugby, futsalu, kriketu a mnoho ďalších. A nechýbajú samozrejme ani live streamy z UFC turnajov, ktoré si získavajú stále väčšiu obľubu.

Sledovať môžete športové streamy na Niké TV vo webovom prehliadači aj cez aplikáciu pre mobilné zariadenia so systémami Android či iOS. V archíve Niké TV si tiež môžete prezrieť záznamy úplne bez registrácie a základného vkladu.

Joj Sport Live

JOJ Šport live

Táto televízna stanica spadá pod skupinu JOJ Group, ktorá sa rozhodla umožniť svojim divákom sledovať aj športové prenosy online prostredníctvom svojej streamovacej platformy Joj Play. Na tejto platforme nájdete desiatky televíznych kanálov vrátane športového JOJ Sport.

Táto služba je ponúkaná v dvoch balíčkoch, z ktorých jeden je bezplatný, ale jeho súčasťou nie je športový kanál. Bezplatný balíček však môžete využiť na vyskúšanie, ako vám služba a jej prostredie vyhovuje. Spoplatnený balíček už ponúka prístup ku kompletnému obsahu, k prémiovým filmom aj seriálom a tiež k športovým streamom, ktoré môžete sledovať až na 4 zariadeniach súčasne.

Na JOJ Šport môžete sledovať celý rad zimných športov ako zjazdové alpské aj klasické lyžovanie, skoky na lyžiach, snowboard a ďalšie. Od roku 2024 tu bude možné sledovať zápasy Majstrovstiev sveta v hokeji, už teraz sa ale môžete pozerať na TIPOS Slovenskú hokejovú ligu či Majstrovstvá sveta do 18 rokov. Na fanúšikov futbalu tu čakajú zápasy U21 či ženskej reprezentácie, aj slovenská 2. liga, Slovenský pohár vo futbale a ligové aj pohárové zápasy anglického klubu Chelsea či talianskeho Interu Milan. Z ďalších športov nájdete v ponuke JOJ Šport volejbal, basketbal, cyklistiku, atletiku, hádzanú, tenis, bedminton, florbal, krasokorčuľovanie aj rýchlokorčuľovanie či e-športy.

Vzhľadom k tomu, že JOJ Šport má práva vysielať športové prenosy iba na území Slovenskej republiky, nie je možné sledovať ich v zahraničí bez toho, aby ste použili VPN službu. Ľudia, ktorí majú trvalý pobyt na Slovensku si môžu požiadať o možnosť sledovať JOJ Šport aj v zahraničí, pokiaľ svoj pobyt potvrdia oficiálnym dokumentom.

Huste Tv

Huste TV

Huste TV je jedinečná slovenská internetová televízia, ktorá spadá pod televíznu skupinu JOJ a ktorá ponúka športové prenosy z domácich súťaží. Túto internetovú televíziu môžete sledovať v internetovom prehliadači na počítači, ale aj na mobilných zariadeniach. Využiť môžete tiež aplikáciu televízie JOJ. Okrem športových streamov live môžete sledovať aj zápasy v archíve, v ktorom nájdete aj niekoľko rokov staré záznamy či zostrihy tých najlepších momentov daného zápasu.

Huste TV ponúka športové streamy zo slovenskej 2. futbalovej ligy, hokejovej IHL, v ktorej pôsobí okrem iného aj slovenský tím iClinic Bratislava Capitals, ďalej aj basketbalovú SBL, volejbalovú extraligu mužov i žien či Niké Handball extraligu (hádzaná).

Športová internetová televízia Huste TV nie je spoplatnená a sledovať ju teda môžete úplne zadarmo. Jej vysielanie je však obmedzené iba pre územie Slovenskej republiky a sledovanie živých športových streamov v zahraničí je možné iba s použitím VPN. Niektoré archívne záznamy je však možné sledovať neobmedzene aj mimo územia SR.

Bbc Iplayer

BBC iPlayer

Ideálne riešenie na sledovanie obľúbených anglických športov ako je kriket, futbal, basketbal alebo snooker. To celé je navyše zadarmo. Stačí sa jednoducho registrovať pomocou e-mailu a pri registrácii zadať ako domovskú krajinu Veľkú Britániu (United Kingdom). Budete potrebovať poznať platné britské poštové smerovacie číslo, ktoré ale nájdete pomerne rýchlo pri hľadaní na internete (napr. SW1W 0NY; PO16 7GZ; GU16 7HF; L1 8JQ).

Prehrávač BBC iPlayer funguje iba na území UK, vďaka VPN ho ale môžete používať aj kdekoľvek inde. Dostupné sú športové streamy v HD aj 4K kvalite (pokiaľ boli zápasy v takýchto formátoch nahrávané), avšak kvalita zobrazenia je veľmi závislá na vašom internetovom pripojení.

Fox Sports Live

FOX Sports Live

FOX je známa americká televízna stanica, ktorá od roku 2013 umožňuje svojim divákom sledovanie vysielania online. Súčasťou programov je aj športový kanál Fox Sports 1, na ktorom môžete sledovať baseball (Major League Baseball, World Baseball Classic), box (Premier Boxing Champions), bowling (PBA Tour), americký vysokoškolský futbal a basketbal, futsal, konské dostihy, motošporty (ARCA Menards Series, NASCAR), wrestling, rugby a futbal (Major League Soccer, CONCACAF, CONCACAF Gold Cup, CONCACAF Champions League či Majstrovstvá sveta mužov, žien, U20 mužov aj žien alebo U17 mužov aj žien a ďalšie).

Vysielanie je určené iba pre osoby vyskytujúce sa na území USA, čo sa dá obísť s pomocou VPN, vďaka ktorej sa pripojíte k americkému serveru. Odporúčame si nájsť takú VPN, ktorá má v ponuke viac amerických serverov. Streamovací server FOX Sports Live totiž ponúka tzv. Preview Pass, kedy môžete zadarmo a bez registrácie hodinu sledovať obmedzené vysielanie, ktorého súčasťou je aj športový kanál. Hneď ako táto hodina uplynie, budete požiadaní o poskytnutie údajov ohľadom vášho amerického poskytovateľa televízneho vysielania. Vám ale stačí pripojiť sa k inému americkému serveru s pomocou vašej VPN a užívať si ďalšiu hodinu – a tak stále dookola.

Espn

ESPN

ESPN je ďalšia z amerických televíznych staníc, ktorá má aj svoje internetové vysielanie a jeden z programov zameraných na šport. Sledovať tu tak môžete NFL alebo vysokoškolský americký futbal a nechýba ani baseball, futbal či MMA.

Úplne zadarmo tu môžete sledovať rôzne programy, výber najlepších momentov z vybraných zápasov či analytické videá. Prístup k športovým streamom majú iba registrovaní používatelia so zaplateným predplatným. To si môžete zaplatiť na mesiac alebo na celý rok. K vysielaniu ESPN máte prístup odkiaľkoľvek. Nemusíte sa teda prihlasovať k žiadnemu zahraničnému serveru s pomocou VPN, hoci jej použitie je, samozrejme, možné.

ESPN je možné sledovať nielen na počítači, ale aj na mobilných zariadeniach vďaka vlastnej aplikácii.

Peacock Tv

Peacock TV

Túto streamovaciu službu poskytuje televízia NBC, ktorá patrí medzi popredných amerických športových vysielateľov. Ich vlastná platforma Peacock TV je k dispozícii na webe alebo prostredníctvom aplikácie pre mobilné zariadenia.

Vysielanie môžete sledovať aj zadarmo, kedy získate prístup k hneď niekoľkým športovým kanálom. K nim sa radia NBC Sports, kanál pre NFL, WWE, anglická futbalová Premier League či rýdzo golfový kanál NBC Golf. Exkluzívne zápasy a udalosti sú však k dispozícii iba pre predplatiteľov, prípadne pre zákazníkov niektorých amerických televíznych služieb (Dish, Verizon, Spectrum, Cable One atď.) či pre zákazníkov Sky, ktorá poskytuje svoje služby na území UK, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a Talianska.

Vysielanie Peacock TV je určené iba pre osoby pohybujúce sa na území USA a pre jej sledovanie mimo tejto oblasti musíte použiť VPN s americkými servermi.

7plus

7plus

Austrálska The Seven Network je voľne vysielaná sieť, ktorá taktiež poskytuje živé športové streamy prostredníctvom svojho prehrávača 7plus. Jej vysielanie sa zameriava predovšetkým na americký futbal. Sledovať tu môžete bežné zápasy NFL, NFL playoffs či Super Bowl (aspoň do roku 2024, dokedy má 7plus platnú licenciu, ktorú však snáď predĺži). Ďalej tu nájdete aj motošporty, kriket, box, surfovanie a množstvo ďalších zaujímavých a menej známych športov.

Vzhľadom na to, že sa jedná o austrálske vysielanie, budete pre jeho sledovanie mimo Austrálie potrebovať VPN a pripojenie k austrálskemu serveru. Registrácia a následné sledovanie je úplne zadarmo, avšak pri registrácii musíte uviesť platné austrálske smerovacie číslo, ktoré nájdete na internete, viď napríklad tento článok na Wikipédii.

Pluto Tv

Pluto TV

Toto internetové vysielanie poskytuje spoločnosť Paramount Global, pod ktorú spadá okrem iného aj CBS. Pluto TV neponúka príliš širokú ponuku živých športových udalostí, môžete tu ale sledovať rôzne športové programy z kanálov CBS Sports HQ alebo FOX Sports či kanálov špeciálne zameraných na NFL, MLB či PGA. K dispozícii sú aj špeciálne programy zamerané na bojové športy.

Vybrané kanály môžete sledovať odkiaľkoľvek a úplne zadarmo. K ostatným majú prístup iba osoby s pobytom na území USA, takže budete musieť zmeniť svoju IP adresu, čo môžete urobiť pomocou VPN. Zaujímavé ale je, že ak sa prihlásite k niektorému zo serverov Latinskej Ameriky (napr. Peru či Panama), získate prístup k exkluzívnemu vysielaniu súťaží v tejto oblasti, ktoré nenájdete nikde inde.

Redbull Tv

RedBull TV

Tento server je špecifický a zaujme predovšetkým milovníkov extrémnych športov. Začať sledovať môžete ihneď, bez registrácie a z akejkoľvek krajiny. Ohľadne ďalších športov tu nájdete celý rad zaujímavých článkov či relácií, ale živé športové streamy nečakajte. RedBull TV môžete sledovať na akomkoľvek zariadení.

Youtube

YouTube

YouTube je server, ktorý pravdepodobne poznáte, ale možno vás prekvapí, že aj prostredníctvom neho môžete sledovať šport streamy naživo. Pozrite sa do kategórií Naživo, Športy alebo na kategóriu konkrétneho športu, ktorý vás zaujíma, a niekedy tu nájdete živé stretnutia či aspoň záznam zo stretnutí z rôznych športových odvetví, súťaží či krajín.

Niektoré športové kanály či organizácie poskytujú YouTube práva na prenos vybraných zápasov. Všeobecne sa ale dá povedať, že exkluzívne udalosti tu asi nenájdete. Výhodou YouTube je, že jeho obsah môžete sledovať bez obmedzenia odkiaľkoľvek a nemusíte sa dokonca ani registrovať. Avšak nájsť tu vybrané stretnutie nie je tak jednoduché a hľadaniu budete musieť venovať trochu času.

Facebook Watch

Facebook Watch

Ak máte svoj účet na Facebooku, môžete využiť aplikáciu Facebook Watch, kde nájdete obmedzený počet šport streamov. Používatelia môžu túto službu využiť aj na to, aby sami ostatným poskytli stream zo športovej udalosti, na ktorej práve sú, takže tu môžete sledovať naozaj jedinečný obsah, ktorý inde neuvidíte. Pozor by ste si ale mali dať na to, že nie všetci používatelia majú práva vysielať stream z danej udalosti a vy tak budete sledovať v podstate nelegálny obsah.

Na stránke Facebook Watch môžete do vyhľadávacieho poľa zadať šport, ktorý hľadáte, a nechať si vyfiltrovať iba živé vysielania. Oveľa lepšie je tiež zadať konkrétny tím, ktorého stretnutie chcete sledovať, aby vám vyšli presnejšie výsledky. Kvalita streamov je veľmi premenlivá a na sledovanie vybraných stretnutí bude možno Facebook Watch tou najmenej vhodnou alternatívou.

Reddit

Reddit

Jednou z ďalších možností, kde môžete sledovať športové streamy, je známa sociálna sieť Reddit. Ešte donedávna patrila medzi veľmi obľúbené zdroje športových streamov, pretože je tu veľká fanúšikovská komunita, ktorá sa rada podelila o svoje streamy. Používatelia ale samozrejme vo väčšine prípadov nemali autorské práva, a tak je tu v súčasnosti počet streamov výrazne obmedzený.

Reddit je užívateľsky príjemné a pre mnoho ľudí známe prostredie. S najväčšou pravdepodobnosťou tu nájdete predovšetkým odporúčania, kde danú športovú udalosť sledovať, a je dosť možné, že narazíte na odkazy na niektorý zo serverov spomínaných v našom článku. Aj napriek tomu môžete skúsiť šťastie a možno tu nájdete presne to, čo hľadáte.

Najlepšie VPN pre športové streamy

Private Internet Access Logo

1. Private Internet Access

Recenzia

Nordvpn Logo (1)

2. NordVPN

Recenzia

Cyberghostvpn Logo (1)

3. CyberGhost VPN

Recenzia

Expressvpn Logo 1

4. ExpressVPN

Recenzia

Často kladené otázky

Na Slovensku, rovnako ako v ďalších krajinách EÚ či USA alebo v Kanade, nie je používanie VPN všeobecne zakázané zákonom. VPN ale nesmiete používať pre činnosti, ktoré za nelegálne už považované sú, ako je napr. sťahovanie nelegálneho obsahu a pod. Upozorňujeme tiež, že sledovanie športových streamov s geo-blockingom pomocou VPN môže byť považované za porušenie podmienok používania daného servera, ktorý za to môže používateľa potrestať. Predtým, než VPN pre sledovanie šport streamu použijete, sa uistite, že bývate v krajine, kde je možné VPN legálne používať (používanie VPN je zakázané napríklad v Číne, Severnej Kórei či Iraku), a že jej použitie nie je v rozpore s podmienkami použitia daného streamovacieho servera.

Každý z nás hľadá niečo iné a športový stream, ktorý by bezpečne a legálne obsiahol všetky športové udalosti, neexistuje. Záleží teda predovšetkým na tom, o aké športy, súťaže či konkrétne zápasy máte záujem. Ak vás zaujíma americký futbal, je najlepšie sledovať niektorý z amerických šport streamov, pre české či slovenské súťaže zase niektorý stream z týchto krajín.

Nie všetko sa samozrejme do TV či online streamovacej platformy dostane. Pokiaľ chcete sledovať zápasy svojho obľúbeného regionálneho tímu, pozrite sa na jeho oficiálne stránky či stránky na sociálnych sieťach. Značná časť tímov totiž ponúka svojim fanúšikom možnosť sledovať online prenosy svojich stretnutí úplne zadarmo.

NázovCenaVPN
1. ČT sport PluszadarmoÁNO
2. Nova Sport159 Kč/mesiacÁNO
3. O2TV sportod 299 Kč/mesiacÁNO
4. Tipsport TV
od 30 Kč/mesiacÁNO
5. Fortuna TV
od 1 KčÁNO
6. RTVS ŠportzadarmoÁNO
7. Niké TVod 125 Kč (5 eur)ÁNO
8. JOJ Šport live150 Kč (5,99 eur)/mesiacÁNO
9. Huste TVzadarmoÁNO
10. BBC iPlayerzadarmoÁNO
11. FOX Sports LivezadarmoÁNO
12. ESPN300 Kč (11,99 eur)/mesiacÁNO
13. Peacock TVzadarmoÁNO
14. 7pluszadarmoÁNO
15. Pluto TVzadarmoÁNO
16. RedBull TVzadarmoÁNO
17. YouTubezadarmoÁNO
18. Facebook WatchzadarmoÁNO
19. RedditzadarmoÁNO

Veľkú časť nami uvedených streamov je možné sledovať zadarmo, napríklad ČT šport Plus, RTVS Sport, BBC iPlayer, FOX Sports Live či Peacock TV. Vysielanie týchto serverov je však závislé od toho, z akého územia ich sledujete, takže možno budete musieť použiť niektorú z VPN služieb, ktoré môžu byť spoplatnené.

Úplne zadarmo a odkiaľkoľvek môžete sledovať šport streamy na sociálnych sieťach ako je Facebook, Reddit alebo YouTube. K dispozícii je tiež celý rad serverov, ktoré ponúkajú šport streamy iných serverov a ktoré na toto vysielanie nemajú autorské práva. Sledovanie takýchto streamov je nelegálne, avšak s použitím VPN budete do istej miery pred dôsledkami chránení. VPN používajte pri návšteve podobných serverov vždy a odporúčame ju skombinovať aj s kvalitným antivírusovým programom, ktorý vás ochráni pred nebezpečnými vírusmi, malwarmi a pod. U týchto serverov ďalej počítajte s menším či väčším množstvom reklám. Medzi tie najobľúbenejšie športové streamy zadarmo patria:

  • StreamEast – stabilné a kvalitné streamy, minimum vyskakovacích reklám, bez registrácie, široká ponuka športových udalostí.
  • DaddyLiveHD – streamy v HD kvalite, pokrytie väčšiny amerických aj britských športových kanálov (spolu viac ako 300), počítajte ale s veľa reklamami.
  • Live TV (SX) – pri každom streame vidíte skóre a zhodnotenie jeho kvality, prostredie pomerne bez reklám a používateľsky príjemné, niektoré streamy sú však v azbuke.
  • BuffStreams – stála kvalita streamov a spoľahlivé odkazy, počas prehrávania sa však púšťajú reklamy a pre niektoré HD streamy je nutná registrácia.
  • BossCast – prístup k mnohým obľúbeným športovým kanálom, živý chat aj zoznam blížiacich sa športových udalostí, nevýhodou sú agresívne vyskakovacie reklamy a odkazovanie na servery tretích strán.
  • Live Soccer TV – dizajn vhodný aj pre prezeranie v mobilnom zariadení, množstvo spoľahlivých odkazov na streamy zadarmo, tie sú ale neautorizované a môžu byť obmedzené len pre konkrétne územie.
  • Sportsurge – komunita používateľov hodnotí kvalitu streamov, pre každú udalosť je v ponuke hneď niekoľko streamov, všetky ale vedú na externé servery.
  • Methstreams – môžete tu sledovať širokú ponuku športov vrátane MMA, WWE, boxu a ďalších, pre HD kvalitu je však nutná registrácia, navyše sa tu objavuje veľa mätúcich reklám, ktoré vás presmerujú na cudzie servery, ktoré od vás vyžadujú registráciu. Nie vždy je jasné, či je server spojený so stream serverom alebo sa jedná o server tretej strany.
3.7/5 - (9 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.