Webnode Business Predstavenie

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

Spoznajte nový prémiový balíček Webnode Business pre e-shopy

Český Webnode umožňuje vytvoriť e-shopy rôznych veľkostí, ktoré ponúkajú komfort nielen pri správe obsahu obchodu, myslia aj na dokonalé pohodlie nákupu pre každého zákazníka. K doteraz dostupným balíčkom služieb teraz pridáva ďalší. Aké výhody vám nový prémiový balíček Business prinesie? 

Viac priestoru na serveri aj e-mailových schránok

Jednoduchá tvorba webu, doména zdarma na 1 rok, rýchlosť načítania, spoľahlivé zabezpečenie, atraktívny vzhľad responzívnych šablón… To všetko a mnohé iné sú výhody Webnode, ku ktorým balíček Business pridáva niekoľko nových. Ak sa preň rozhodnete, k dispozícii môžete mať až 15 GB priestoru na serveri s neobmedzeným prenosom dát. Webnode sa týmto zaradil k riešeniam, ktoré môžu využívať aj veľké e-shopy s vysokým počtom produktov. Súčasťou balíčka je tiež 1 000 e-mailových schránok, samozrejmosťou sú všetky výhody, ktoré ponúkajú balíčky Profi a Standard.

Cennik Eshopy 2023
Webnode cenník prémiových tarifov pre e-shopy.

Nové funkcie pre ešte jednoduchšiu správu e-shopu

Balíček Business pridáva k doterajším možnostiam niekoľko nových funkcií, ktoré vám uľahčia predaj a s ním spojené administratívne úkony. Webnode nezabudol ani na ešte lepšie prispôsobenie e-mailovej komunikácie so zákazníkmi. Nové funkcie prispejú ku konkurencieschopnosti e-shopu a rastu vašich ziskov.

Manuálna editácia a tvorba objednávok

Potrebujete občas vytvoriť objednávku namiesto vašich zákazníkov? Pri výbere tovaru to mnohým pomôže ušetriť čas. Ak predávate produkty s rôznymi parametrami a voľbami prevedenia, uľahčíte im orientáciu v ponuke. 

V administrácii e-shopu je pre takéto situácie k dispozícii nová funkcia manuálna tvorba objednávok. Objednávku vytvoríte bez toho, aby ste museli jednotlivé položky preklikávať na stránkach obchodu. Môžete tiež jednoducho upravovať už vytvorené objednávky, napríklad, ak sa v nich zákazník pomýli. 

Automatická fakturácia

Balíček Business od Webnode vám umožní nastaviť automatickú fakturáciu v momente, keď zákazník uhradí objednávku. Faktúry je možné posielať aj manuálne jedným kliknutím. Pri správe e-shopu vám táto funkcia ušetrí množstvo času. Do obsahu faktúry je navyše možné pridávať vlastný text alebo si nastaviť ich číslovanie. Automatická fakturácia sa nastavuje v administrácii obchodu pod voľbou menu Moje projekty, kde prejdete na Nastavenia e-shopu.

Úprava e-shopových e-mailov

Používate na komunikáciu so zákazníkmi automatické e-maily? Aby ste ich čo najviac prispôsobili svojej firemnej identite, balíček Business od Webnode vám umožňuje upravovať ich obsah. Zmeniť môžete štýl správ, pripojiť vlastné prílohy aj vkladať odkazy. Úprava je jednoduchá. Stačí prejsť do sekcie Moje projekty, kde vyhľadáte možnosť Nastavenia e-shopu a Základné nastavenia. Potom si už len vyberiete e-mail, ktorý chcete upravovať. 

Zobrazovanie cien v rôznych menách

Webnode Business nezabúda ani na e-shopy s medzinárodným predajom. Využívať sa dá nová funkcia Meny, pomocou ktorej môžete vo svojom internetovom obchode nastaviť ceny produktov v neobmedzenom počte rôznych mien. Vaši zákazníci si tak budú môcť vybrať, v ktorej z dostupných mien budú platiť za svoje objednávky. 

Kurz je možné nastaviť vlastný alebo používať automatický kurz. Vaši klienti sa vďaka tomu dozvedia, koľko konkrétny produkt stojí v eurách, dolároch, librách a iných menách. Táto voľba sa môže stať pri medzinárodnom predaji jednou z výhod, pre ktoré vás zákazníci uprednostnia pred konkurenciou. Nastavenie meny urobíte pod voľbou v administrácii e-shopu Moje projekty. Tu prejdete na Nastavenia e-shopu a voľbu Meny. 

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.