Virtuálne servery BlueVPS recenzia

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

Prečo využiť služby spoločnosti BlueVPS.com?

Hľadáte spoľahlivý hosting, ktorý ponúka optimálny pomer cena/výkon? Rád by som vám v článku predstavil hosting BlueVPS, ktorý ponúka virtuálne a dedikované servery vo viac ako 10 krajínách sveta.

Ktoré služby BlueVPS.com ponúka?

Virtuálny server

Virtuálny server možno prirovnať k panelovému domu. Prenajímate si byt vo veľkom panelovom dome, za ktorý platíte menej ako za dom, ale máte obmedzené možnosti. Rovnako ako byt má VPS svoje nevýhody. Môžete sa stretnúť s nevhodným susedom, ktorý server zahltí a vy budete mať problémy, pokým vám ich nepomôže odstrániť technická podpora.

Dedikovaný server

Dedikovaný server si možno predstaviť ako prenájom domu. Máte veľký priestor a keďže nie ste majiteľ neplatíte a nestaráte sa o jeho opravy. Máte veľký výkon iba pre seba, ktorý môžete využiť pre náročné aplikácie ako napríklad vysoko navštevované weby.

Podľa čoho vyberať hosting?

Podpora

Keď sa niečo nepodarí alebo server začne robiť neplechu je potrebné čo najskôr začať komunikovať s podporou. Čím skôr vám podpora odpovie, tým menšie škody budete mať. BlueVPS.com ponúka 24/7 podporu na livechate, ktorá je pripravená kedykoľvek vám odpovedať a vyriešiť váš problém.

Lokalita

Čím bližšie budete k užívateľom, tým lepšia bude doba načítania vášho webu a zvýšite tým aj užívateľský komfort. Vďaka veľkému množstvu možných lokalít môžete vytvoriť CDN alebo napríklad geo-webclustery, decentralizované zálohovanie a podobne.

Prívetivý pomer cena/výkon

Pri výbere poskytovateľa hostingových služieb vyberajte podľa pomeru ceny a výkonu. Bežná cena za VPS s 1vCPU a 1GB RAM sa pohybuje medzi 5-10 dolármi.

Ponuka BlueVPS.com

Virtuálne servery

Medzi najobľúbenejšie balíčky od BlueVPS.com patrí VPS s 4vCPU, 8GB RAM, 200GB HDD (RAID10) (https://bluevps.com/8gb-vps/). Tento balík nazývaný ako „bKVM 8192“ si možno prenajmúť už za 35 dolárov. VPS beží na RAID10, ktorý zaisťuje bezpečnosť vašich dát, vďaka replikácii. Ak nevyužijete celý výkon 8GB RAM VPSka môžete zvoliť iný balík. Ceny VPS serverov od BlueVPS začínajú na 2,69 dolároch mesačne.

Virtuálne servery BlueVPS
Ponuka virtuálnych serverov BlueVPS.com.

BlueVPS má v ponuke viaceré lokality, takže pokiaľ poskytujete globálne služby budete svojím užívateľom vždy nablízku. Napríklad ak cielite na pobalstké štáty, tak si môžeme prenajať VPS v Estónsku (https://bluevps.com/vps-estonia/).

Lokality BlueVPS
Krajiny, kde pôsobí BlueVPS.com.

Odporučil by som BlueVPS.com?

Áno, majú dobrý pomer ceny voči výkonu. Páči sa mi veľké množstvo lokalít, ktoré možno využiť na CDN alebo napríklad decentralizované zálohovanie po celom svete. Ako benefit beriem 24/7 podporu, ktorá rýchlo odpovedá a rieši problémy na livechat.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.