Nordpass Akcia

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

Získajte správcu hesiel NordPass s 33% zľavou

Už vás nebaví loviť v pamäti všetky svoje heslá? Potom možno premýšľate nad obstaraním správcu hesiel, ktorý si ich bude pamätať za vás. Napriek tomu, že správca hesiel je súčasťou niektorých typov predplatného NordVPN, momentálne sa oplatí zakúpiť predplatné samotného správcu hesiel NordPass aj v prípade, že používate VPN iného poskytovateľa.

Podmienky výhodnej ponuky

Sedemnásteho augusta bola spustená zľavová akcia na dvojročné predplatné NordPass, ktoré až do sedemnásteho októbra zakúpite s 33% zľavou. Vzhľadom na to, že s touto zľavou za mesiac predplatného zaplatíte iba 1,89 Euro, v priebehu dvoch rokov trvania predplatného ušetríte 24 Euro. V porovnaní s predplatným na mesačnej báze dokonca 91 Euro.

Nordpass Akcia 1
Zdroj: Depositphotos.com

Výhodne je možné zakúpiť aj ročné predplatné, zľava je však iba desaťpercentná, kedy za každý mesiac zaplatíte 2,59 Euro. Najmenej výhodnou ponukou tak tradične zostáva predplatné na mesačnej báze, ktoré vychádza na 4,79 Euro. Pokiaľ nad obstaraním správcu hesiel váhate, skôr než mesačné predplatné sa oplatí staviť na tridsaťdňovú skúšobnú lehotu s garanciou vrátenia peňazí.

Prečo sa oplatí obstaranie správcu hesiel?

Primárna funkcia správcu hesiel je asi zrejmá – vďaka tomu, že bezpečne ukladá všetky vaše heslá, si stačí pamätať heslo k samotnému správcovi. NordPass však ponúka aj celý rad bonusových funkcií, medzi ktoré patrí napríklad desktopová aplikácia, rozšírenie pre prehliadače, mobilné aplikácie, ukladanie zabezpečených poznámok, dvoj-faktorové overovanie, generátor hesiel či bezpečné ukladanie údajov o platobných kartách. V prípade prémiovej verzie je možné navyše správcu hesiel používať až na šiestich zariadeniach.

Pokiaľ tak stále váhate, či sa vám investícia do správcu hesiel oplatí, vďaka tejto zľavovej ponuke je obstaranie NordPass jasnou voľbou. Za veľmi priaznivú cenu získate spoľahlivú ochranu všetkých vašich účtov aj platobných údajov.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.