Nordvpn Zlava

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Výhodná zľavová akcia NordVPN – ušetrite až 68 %

Zvažujete obstaranie VPN, ale odrádza vám mnohokrát vysoká cena? Potom by vám mohol zaujímať výhodný plán, ktorý momentálne ponúka obľúbený severský poskytovateľ NordVPN.

Aké sú podmienky akcie?

O vysokej kvalite služieb NordVPN nie je pochýb, čo sa bohužiaľ môže premietnuť to ceny predplatného. Pokiaľ chcete ušetriť, ale zároveň hľadáte skutočne spoľahlivého poskytovateľa VPN, nenechajte si ujsť práve prebiehajúcu zľavovú akciu.

A aké sú podmienky? Pri obstaraní dvojročného predplatného na vás čaká nielen zľava celých 68%, ale aj tri bonusové mesiace zadarmo. Mesiac predplatného tak vychádza na iba 2,99 Eur mesačne. Oproti predplatnému na mesačnej báze, za ktoré momentálne zaplatíte necelých dvanásť Euro, tak ušetríte deväť Euro a získate štvrť roka predplatného zadarmo.

V prípade, že si nie ste tak dlhodobým záväzkom istí, potešiť vás môžeme informáciou, že NordVPN pre svoje produkty ponúka tridsaťdňovú skúšobnú lehotu so zárukou vrátenia peňazí. Druhou alternatívou je zakúpenie ročného predplatného, na ktoré sa v súčasnej dobe vťahuje príjemná zľava vo výške 39 % – mesačne tak zaplatíte 4,69 Euro. Aj na ročné predplatné sa vzťahuje výhodný bonus v podobe troch mesiacov zadarmo.

Nordvpn Akcia
Zdroj: Unsplash.com

Prečo práve NordVPN?

Dôvodov, prečo siahnuť práve po NordVPN, je mnoho. V prvom rade ponúka všetko, čo od kvalitnej VPN očakávate – dokáže skryť IP adresu, ochrániť pred zrakmi hackerov (ale napríklad aj vášho poskytovateľa internetu) aj nástrahami online sveta a umožní vám vďaka obchádzaniu geoblockingu sledovať vaše obľúbené programy na zahraničných streamovacích platformách. Súčasťou predplatného je navyše blokátor reklám, ochrana pred malware či správca hesiel, ktorý udrží v bezpečí všetky vaše účty. A ak siahnete po výhodnej dvojročnej ponuke, tešiť sa môžete aj na 1TB šifrovaného úložiska na Cloude.

Pokiaľ zvažujete obstaranie VPN, táto zľavová akcia je momentálne jednou z najvýhodnejších, na ktorú môžete naraziť, a rozhodne sa tak oplatí jej obstaranie.

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.