Black Friday a Cyber Monday 2019

Black Friday 2019

Už je to pravidlom aj u nás, že technologické spoločnosti počas Black Friday (Čierny piatok) a Cyber Monday prinášajú výrazné zľavy alebo špeciálne akcie na svoje produkty a služby. Aj tento rok tieto akcie sledujeme a postupne budeme tento prehľad akcií a zľavových kupónov aktualizovať. Máte sa na čo tešiť 🙂 .

WordPress, PrestaShop, OpenCart a iné CMS

V tejto sekcii nájdete akcie a zľavové kupóny na rôzne šablóny(témy) a pluginy pre obľúbené CMS a e-shopové platformy ako sú WordPress, PrestaShop, WooCommerce, OpenCart a iné.


150% kreditu ZADARMO
Akcia

Pri objednávke tarifu na ShortPixel.com bude vami dobitý kredit navýšený o ďalších 150%. Napríklad ak si zakúpite jednorazový plán s kreditom 10000 obrázkov, bude kredit automaticky navýšený na 25000. Akcia platí pre mesačné plány a pre jednorazové dobitie kreditu.

More Less
Platnosť do: 02-02-2020

Webhosting, servery a domény

V tejto sekcii nájdete akcie a zľavové kódy na rôzne webhostingové služby (zdieľaný webhosting, multihosting, cloud hosting, virtuálne servery (VPS), cloudové servery, dedikované servery, managed servery (VMS)), domény a SSL certifikáty.


Zoznam zliav na Hosting, Servery a domény TU!

Marketing a SEO

V tejto sekcii nájdete akcie a promo kódy na rôzne marketingové nástroje a SEO služby.


Online Kurzy

V tejto sekcii nájdete akcie a promo kupóny na rôzne vzdelávacie online kurzy.


Zľava 50%
Akcia

Získaš časovo neobmedzený prístup do všetkých aktuálnych aj nových online kurzov Learn2Code. Prístup do všetkého navždy. Študuješ odkialkoľvek a ako často chceš.

More Less
Platnosť do: 31-12-2019

Vývoj hier

V tejto sekcii nájdete akcie a promo kupóny na rôzne assety, pluginy a skripty pre vývojárov počítačových a mobilných hier.


Ostatné

V tejto sekcii nájdete akcie a promo kupóny na nezaradené online služby a softvér.


Ak máte ďalšie tipy na zaujímavé akcie, podeľte sa o ne s nami dole v komentároch 🙂 .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.