Blueservers.com dedikované servery Hong Kong

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Spoľahlivý server pre weby aj aplikácie

Hľadáte ideálny server pre váš projekt? Mal by napĺňať vysoké technické požiadavky? Pripravili sme pre vás tip na riešenie, ktoré iste stojí za zváženie. Stačí sa len začítať do nasledujúcich riadkov. 

VPS alebo dedikovaný server 

Server je potrebný na hosting webových stránok, poskytnutie miesta na aplikácie, spoločné používanie súborov, databáz, programov, správu počítačov a mnoho iných činností. Skôr, ako pristúpite k výberu poskytovateľa služieb, mali by ste si ujasniť, či budete potrebovať VPS alebo dedikovaný server. 

VPS pre aplikácie nenáročné na výkon

VPS je virtuálny server, pri ktorom sa fyzický server rozdelí tak, že na ňom vzniká niekoľko samostatných virtuálnych serverov. To znamená, že fyzický server využívate s viacerými používateľmi. Môžete sa s ním stretnúť tiež pod pomenovaním cloudový server. Ak sa rozhodnete pre VPS, musíte vopred počítať s tým, že sa budete deliť o výkon servera s ďalšími VPS. 

Kedy sa rozhodnúť pre dedikovaný server?

Nie je pre vás VPS dostatočný? Vaše očakávania na výkon aj pamäť naplní dedikovaný server. Dedikovaný server nezdieľate s ďalšími používateľmi, prenajímate si celý fyzický server. Máte preto k dispozícii celú jeho operačnú pamäť aj výkon. Toto riešenie je vhodné pre každého, kto prevádzkuje často navštevované weby, stránky s veľkým objemom dát, rozsiahlymi databázami údajov alebo náročné aplikácie. 

Zjednodušene povedané, dedikovaný server bude pre vás výhodnejším riešením, ak potrebujete mať nepretržite k dispozícii rozsiahle zdroje. Mali by ste nad ním pouvažovať aj v prípade, že potrebujete ukladať údaje, ktoré nechcete mať na zdieľanom serveri. 

Predstavujeme vám BlueServers.com

BlueServers.com je poskytovateľ dedikovaných serverov, ktorý ponúka servery v rôznych geo lokalitách. Zameriava sa na vysokokvalitné hostingové služby, pričom sa môžete spoľahnúť na prozákaznícku orientáciu s cieľom naplniť vaše potreby. 

Blueservers.com logo

Čo BlueServers.com prináša? 

Všetky riešenia sú prispôsobené na mieru potrebám každého klienta. Spoločnosť sa zameriava na služby najvyššej kvality, prioritou je spoľahlivosť hostingových služieb. Zameranie na spokojnosť klienta sa prejavuje aj v poskytovaní kreatívnych riešení, ktoré naplnia všetky individuálne požiadavky.  Dedikované servery od BlueServers.com vám zaistia neobmedzené využívanie celého prenajatého servera. Využívať ich môžete ako herné servery na zabezpečenie dopytu, testovanie nových funkcií aj navýšenie pôvodnej kapacity. 

Blueservers.com geo lokality
Blueservers.com má v ponuke servery v 6-tich svetových lokalitách.

Chceli by ste si vybrať konkrétnu lokalitu, v ktorej sa bude nachádzať váš server? Pre váš dedikovaný server si môžete vybrať napríklad Hong Kong. Dedikovaný server v Hong Kongu vám prinesie neobmedzený server s plnou kontrolou, prístup SSH a VNC.

Blueservers.com cenník Hong Kong
Serverové tarify pre lokalitu Hong Kong.
Pridať hodnotenie

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.