Cloudways Wordpress Sablona Astra Navod

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


WordPress Hero

Šablóna Astra Pro zadarmo pre všetkých, ktorí využívajú Cloudways

Robíte weby, máte radi WordPress a chcete zadarmo prémiovú šablónu Astra Pro? Dostanete ju pri managed cloud hostingu Cloudways, ktorý uzavrel s vývojármi jednej z najlepších WordPress šablón zaujímavé partnerstvo. Na tom môžu zarobiť všetci používatelia WordPress.

Nebudem vás dlho napínať. Hneď na úvod vám prezradím, ako získať prémiovú šablónu Astra Pro na rok zadarmo. Stačí, ak si v Cloudways objednáte akýkoľvek cloudový hosting. Automaticky tak získate možnosť používať šablónu Astra Pro na neobmedzenom počte webov.

Prečo používať Astra Pro a Cloudways spolu?

Šablóna Astra rozhodne patrí medzi najlepšie WordPress šablóny. Zaradil som ju tam najmä kvôli jej jednoduchosti, rýchlosti a ľahkému zdrojovému kódu. Je to vlastne multifunkčná šablóna optimalizovaná na výkon. Viac o nej si môžete prečítať v mojej recenzii – Astra šablóna.

Astra Pro Cloudways

Cloudways je managed cloud hostingová spoločnosť, cez ktorú si môžete prenajať špičkový server od rôznych poskytovateľov ako je Digital Ocean, Amazon AWS a Google Cloud Platform. Cloudways tu figuruje ako správca serverov. S jeho pomocou zvládnete prvotné nastavenie prenajímaného servera. Tento hosting vám teda zaistí dostatočný výkon pre projekt s jednoduchým nastavením a bezstarostnou správou. Viac o Cloudways sa dozviete v našej recenzii, kde v praxi uvidíte, aké jednoduché je nastaviť vlastný server cez Cloudways.

Preco Pouzivat Astra Pro A Cloudways
3 dôvody, prečo používať Astra Pro v spojení s Cloudways.

Obe značky prinášajú svojim zákazníkom výkonnejšiu technológiu na vytváranie a prevádzku webových projektov. Hlavnú úlohu tu zohráva jednoduchosť. Preto šablónu Astra Pro získate jednoducho pri inštalácii nového WordPress webu cez rozhranie administrácie Cloudways.

Ako získať šablónu Astra Pro zadarmo?

V prvom kroku si musíte šablónu Astra Pro predplatiť. Obrázky napovedia viac o tom, ako to celé urobiť.

Ako Ziskat Astra Pro Zdarma
Vyberte Add-ons, prejdite na doplnok Astra a kliknite na Upraviť .
Ako Ziskat Astra Pro Zdarma
Prihláste sa na predplatné šablóny.

V ďalšom kroku musíte aplikáciu WordPress s podporou Astra nasadiť (nainštalovať) na nový alebo existujúci server. Pokiaľ to neviete, pozrite sa na návody priamo na webe Cloudways.

Potom si už len cez administráciu aplikácie v rozhraní Cloudways zistite prihlasovacie údaje do nainštalovaného WordPressu. Po prihlásení v ňom máte nainštalovanú šablónu Astra Pro.

Ako Ziskat Astra Pro Zdarma
Astra Pro WordPress
Nainštalovaná šablóna Astra Pro.

Ako som už písal v úvode, získanie šablóny zadarmo je jednoduché. Stačí si objednať akýkoľvek cloudový hosting v jednej z 5 spoločností. Tým automaticky máte predplatenú šablónu Astra Pro na jeden rok zadarmo. Táto šablóna stojí obvykle $59 na rok. Je to veľmi pekný darček, na ktorom zarobia všetci používatelia WordPress a Cloudways. Áno všetci, pretože prémiovú šablónu Astra Pro môžu využívať aj existujúci zákazníci Cloudways.

Koľko stojí Cloudways hosting aj so šablónou Astra Pro?

Cloudways ponúka managed cloud hosting od viacerých spoločností a v rôznych konfiguráciách. Najlacnejší cloud hosting vyjde na $11 mesačne a najdrahší na $285. Samozrejme, rozdiel je v technickej konfigurácii servera.

Cloudways Cena

Skutočne sa za Astra Pro neplatí niečo navyše?

Prvý rok sa za Astra Pro neplatí žiadny poplatok navyše. Astra Pro stojí v štandardnom ročnom predplatnom $59. V rámci Cloudways je tento poplatok zaplatený vopred vďaka partnerstvu oboch značiek, takže noví aj existujúci zákazníci Cloudways môžu túto šablónu skutočne používať úplne zadarmo.

Záver

Výkon je pre dnešné webové projekty najdôležitejší. Pociťujeme to aj my na vlastných projektoch, čo je dôvod, prečo pre skoro všetky naše weby a webové projekty používame Cloudways. Ten sa o všetko dôležité stará sám, vďaka čomu nepotrebujeme špeciálneho človeka napríklad na správu serverov.

Astra šablóna je jednou z najobľúbenejších WordPress šablón. Je to hlavne kvôli tomu, že je rýchla, flexibilná, viacúčelová a funguje asi so všetkými najlepšími WordPress buildermi. Sami ju používame na niektorých našich aj klientskych weboch, preto ju vrelo odporúčam aj ostatným.

Spojenie Cloudways a Astra dáva zmysel. Už len kvôli tomu, že si za priaznivú cenu môžete vyskúšať managed cloud hosting a šablónu Astra Pro s jej prémiovými funkciami.

5/5 - (2 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.