Datacentrum dedikované servery

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

Predstavenie spoločnosti Host World

Hľadáte ideálne technické zázemie pre svoj web a webhosting vám už nestačí? V tomto prípade je nutné sa obzerať po vlastnom dedikovanom alebo virtuálnom serveri. Aby sme vám výber trochu zjednodušili, pripravili sme si pre vás recenziu na služby spoločnosti Host-World.com, ktorá ponúka virtuálne a dedikované servery.

  • Dedikovaný server si možno predstaviť ako vyhradený počítač v serverovni. Znesie vyšší počet užívateľov ako VPS, pretože sa o výkon s nikým nedelíme. Problémom môže byť nízka škálovateľnosť. Ako bolo už napísané, jedná sa o vyhradený server v serverovni, takže vylepšenia serveru sa nezaobídu bez ľudského zásahu.
  • Virtuálny server si možno predstaviť ako časť počítača, ktorá slúži len vám. Výhodou je nízka cena a vyhradený výkon. Virtuálny server znesie spravidla menej návštevníkov ako dedikovaný server, avšak výhodou je, že jeho výkon možno vylepšiť pár kliknutiami v administrácii.

Na aké parametre je potrebné sa pozerať?

Pri výbere správneho hostingu je potrebné sa pozerať na nasledujúce parametre:

Dostupnosť

Výpadok vášho webu môže poškodiť vašu reputáciu, ale priniesť aj finančné straty, preto je dobré sa pozerať na to, akú dostupnosť hosting garantuje. Garancia 99% dostupnosti je dnes štandard, avšak Host-World.com garantuje dostupnosť 99,9%.

Podpora

Kvalitný hosting musí ponúkať rýchlu a excelentnú technickú podporu. V prípade problému, kedy je potrebné kontaktovať technickú podporu sa počíta každá minúta. Host-World.com odpovedá na správy na live chate do 10 sekúnd a je tak pripravený okamžite riešiť vaše problémy.

Lokalita

Výber hostingu v správnej lokalite môže byť občas problém. Lokalita môže mať pozitívny vplyv na rýchlosť vášho webu. Môžete zálohovať do rôznych geo lokalít. Alebo vám uľaví od legislatívnych problémov.

Výkon za čo najlepšiu cenu

Výkon stroja je dôležitý, preto je potrebné sa pozerať na hostingy, ktoré ponúknu čo najvyšší procesorový výkon, RAM, disk a čo najrýchlejšiu sieť za čo najnižšiu cenu. Neradi by ste riešili časté výpadky z dôvodu nedostatku výkonu.

Prečo sa zamyslieť nad voľbou Host-World.com?

Host-World.com je skúsená spoločnosť, ktorá poskytuje svoje služby vo viac ako 17 krajinách sveta, čo vám pomôže v prezentovaní vášho webu vo viacerých krajinách sveta, bez toho, aby ste obmedzovali používateľa. Napríklad môžete hostovať svoje služby v Estónsku a byť tak bližšie užívateľom zo severo-východu Európy.

Host-world.com lokality
Lokality ponúkané hostingom Host-World.com

Ponuka Host-World.com

Host-World ponúka virtuálne servery, ktoré bežia na virtualizácii KVM. KVM je jedna z najrozšírenejších virtualizácii a mala by s ňou počítať každá aplikácia. Iné hostingy môžu využívať napríklad LXC kontajnery, ktoré môžu mať rôzne reštrikcie, napríklad vo forme nekompatibility s niektorými aplikáciami, napríklad Dockerom.

Dedikované servery lokalita Estónsko
Ukážka rôznych konfigurácií dedikovaných serverov, ktoré ponúka hosting Host-World.com

Je dobré využiť služby Host-World.com?

Áno, myslím si, že je to skvelá voľba v pomere cena/výkon. Host-World.com ponúka perfektnú podporu a dobrý výkon za prijateľnú cenu. Vďaka možnosti mať server vo viacerých lokalitách si môžete rozbehnúť decentralizované zálohovanie, alebo CDN. Návštevníci budú za zrýchlenie webu určite radi. Ak je však tento poskytovateľ hostingu mimo váš rozpočet, odporúčame vám pozrieť sa na DreamHost. Ponúkajú skvelé hostingové plány za prijateľnú cenu, viac vám o kvalite ich služieb napovedia DreamHost recenzie.

3/5 - (3 votes)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.