Macbook

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

E-shop na platforme Shoptet vám vydláždi cestu k online úspechu

Máte skvelý produkt alebo službu a chceli by ste sa presadiť aj na internete? Alebo už predávate v kamennej prevádzke, ale zatiaľ ste sa nerozhýbali posunúť sa do online? V oboch prípadoch je na vytvorenie moderného a funkčného e-shopu správnou voľbou Shoptet. 

Táto cloudová platforma vám totiž ponúka všetky potrebné nástroje pre úspešný rozbeh a riadenie vášho online biznisu. A to maximálne jednoducho a prehľadne.

Žiadna komplikovaná inštalácia ani zdĺhavé programovanie

Na Shoptete najviac oceníte jednoduchosť celého systému. Vytvorenie a správa e-shopu sú navrhnuté tak, aby ich zvládli bez problémov aj úplní začiatočníci a bežní užívatelia bez technických znalostí. Žiadne komplikované nastavovanie, inštalácia softvérov ani zdĺhavé programovanie vás nečakajú. 

V intuitívnom prostredí a jednoduchom editori sa sami ľahko navrhnete e-shop podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Faktom je ale to, že nie každý má cit aj pre jednoduchý dizajn, prípadné nemá popri biznise čas navyše riešiť nový e-shop svojpomocne. 

Tvorba e-shopu na Shoptete nemusí stáť na vás, môžete ju delegovať na certifikovaných partnerov Shoptimist. Vyhnete sa zádrheľom a pokiaľ neplávate vo vodách marketingu, poradia vám tiež s definíciou značky, vytvorením loga, spracovaním produktov, grafikou i samotným spustením e-shopu.  

Škálovateľnosť a množstvo funkcionalít

Veľkými plusmi Shoptetu sú prispôsobiteľnosť a bohatá škála funkcií na mieru vašim potrebám. Ľahko nastavíte platobné brány, kuriérske spoločnosti či účtovnícke systémy. 

Skvelou možnosťou je aj Shoptet POS pokladňa, pomocou ktorej prevádzku kamenného obchodu ľahko zosúladíte s online predajom. Vďaka škálovateľnosti budete môcť systém kedykoľvek rozšíriť o ďalšie užívateľské role, prevádzky alebo pokročilejšie marketingové nástroje. Pri raste podnikania vám v tomto smere nebudú po nohy padať žiadne polená. 

Macbook
Zdroj: shoptimist.sk

Rýchlosť a vysoký výkon zaručený

Online nakupovanie je o rýchlosti a plynulosti. Návštevníci sú netrpezliví, čo znamená že pomalý web = vysoká miera odchodov. 

Shoptet využíva najmodernejšie cloudové technológie ako CDN siete, load balancing či automatické škálovanie serverov. Váš e-shop bude vždy bleskovo rýchly a bezproblémovo zvládne aj tie najvyššie nápory návštevníkov počas sezónnych výpredajov a akcií. 

Dôraz na bezpečnosť a aktualizácie

K ďalším neopomenuteľným bodom patria pravidelné aktualizácie a vývoj celej platformy. S podporou vývojárov budete mať vždy istotu najnovších trendov, funkčnosti a právnej čistoty systému. 

Netreba tiež zabúdať na dôležitosť bezpečnosti a ochrany osobných údajov. Shoptet spĺňa všetky požadované štandardy ako GDPR a disponuje príslušnými certifikátmi.

Zjednodušte si život, vyberte si Shoptet 

Táto platforma je najlepším riešením pre rýchly a bezstarostný štart vášho e-shopu. Okrem tvorby nového e-shopu vám špecialisti zo Shoptimist dokážu poskytnúť redizajn či migráciu starého e-shopu. A pokiaľ si predsa len radi robíte všetko sami, na školení vás naučia, ako si vytvoríte Shoptet e-shop sami.  

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.