Ai Novinky

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

Pozvánka na AI Midjourney Creation Party s matkou dvoch detí Elona Muska

Poznáte speváčku Grimes? Je vesmírna, sureálna, kreatívne nezablokovaná… Ak chcete pochopiť prečo, pozrite si jej YouTube kanál. Kedysi, v začiatkoch ich vzťahu, tweetol jej pieseň Venus Fly Elon Musk:

Grimes a Elona Muska zviedol dokopy Roko’s Basilisk, myšlienkový experiment o superinteligentnej AI, ktorá sa ľuďom môže vypomstiť. Elona Muska napadla slová hračka Rococo Basilisk, ktorú chcel tweetnuť a zistil, že Grimes má pieseň s týmto názvom už tri roky. Spojil sa vír dvoch ľudských nadpriemerných inteligencií, zamilovali sa do seba.

Grimes je matkou dvoch Elonových detí. Chlapčeka, ktorý sa narodil v máji 2020 a dostal meno X Æ A-X12 (neskôr zrejme kvôli legislatíve zmenené na X Æ A-Xii) a dievčatka, ktoré sa narodilo v decembri 2021 a dostalo meno Exa Dark Sideræl. Dievčatko páru vynosila náhradná matka. (Ak kliknete na linky s menami detí, môžete sa dozvedieť, prečo dostali také zvláštne mená.)

Práve táto bytosť, Grimes, pozýva na Midjourney Creation Party!

Creative Party Grimes Midjourney

Ak používate Discord, pozvánku nájdete na tejto linke: Creation Party with Grimes

Ste zaľúbený do generovania obrázkov? Odhadujem, že to bude parádny let multivesmírom. A na jeho konci určite aj bezpečné pristátie rakiet na Zemi. 

5/5 - (1 vote)

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.