Predstavenie služieb TemplateMonster.com a MonsterONE.com

Naše webové stránky obsahujú odkazy na partnerské weby. Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite jeho služby, obdržíme za sprostredkovanie províziu (Zistiť viac informácií). Táto forma spolupráce nijako neovplyvňuje objektívnosť našich recenzií. Každým nákupom cez kliknutie z našich stránok podporíte našu redakciu, aby sme aj do budúcnosti mohli tvoriť kvalitný a užitočný obsah. Ďakujeme.

Dôležité upozornenie Všetky naše články píšu skutoční ľudia. Nie sú to umelé texty od stroja.


NordVPN + Saily

Prihláste sa k odberu ONE od TemplateMonster a získajte neobmedzený prístup k viac ako 99 000 digitálnym produktom

Spoločnosť TemplateMonster bola založená v roku 2002 a v súčasnosti je najväčším digitálnym trhoviskom pre predaj šablón pre webové stránky a súvisiacich sád pre webových vývojárov. Preto pokiaľ ide o nákup šablón na vytvorenie profesionálneho webu, najmä na systéme WordPress, TemplateMonster vám bude dokonale vyhovovať.

ONE od TemplateMonster – skvelá služba s úžasným obsahom

Nedávno spoločnosť TemplateMonster predstavila úplne skvelú službu, ktorá už niekoľko rokov priťahuje čoraz väčší počet užívateľov – jedná sa o neobmedzené predplatné všetkých ich produktov.

TemplateMonster One ponúka digitálne produkty

Pripravené profesionálne šablóny webových stránok sú vám k dispozícii, čo vám umožní rýchlo spúšťať webové projekty, bez toho aby ste museli tráviť čas hľadaním webových dizajnérov alebo vývojárov. Všetky produkty sa navyše predávajú za atraktívne ceny a môžu sa tiež predávať len v jednej kópii, aby bolo možné implementovať originálny dizajn.

Stačí sa pozrieť na túto najširšiu škálu produktov pre digitálny webový dizajn:

 • 85 000+ najobľúbenejších motívov a šablón
 • 28 pokročilých doplnkov a pluginov
 • 9900+ prezentačných šablón
 • 45 000+ grafických šablón
 • 1,7+ miliónov fotiek zadarmo z fotobanky
 • prototypovací nástroj Draftium PRO na 1 rok zadarmo (Ušetríte až 99 USD)
 • odporúčaný webhosting sa apeciální ponukou – rýchly, spoľahlivý a šetriaci peniaze

Ročné predplatné ONE od TemplateMonster – neobmedzené možnosti vašej kreativity

Užite si služby all inclusive! Teraz si môžete bezpečne stiahnuť (bez obmedzenia počtu stiahnutí) absolútne akúkoľvek šablónu alebo iný prvok, experimentovať s ňou, prispôsobiť si ju podľa svojho vkusu, použiť ju v rôznych projektoch a prezentáciách a nemusíte si robiť starosti s ďalšími poplatkami.

Predstavenie predplatného One od TemplateMonster

Okrem toho môžete tieto veľkorysé služby kedykoľvek rozšíriť objednaním ďalších služieb za účelom budovania alebo propagácie vášho online obchodu. Môže to byť napríklad spustenie vášho online obchodu na kľúč. tvorba jedinečného obsahu pre web (písanie príslušných textov) alebo SEO optimalizácia. Samozrejme si budete musieť priplatiť za ďalšie služby špecialistov. Ale tu je dôležité si uvedomiť, že pre predplatiteľov služby One to bude lacnejšie. Určite ušetríte až 30-50 % vďaka osobným zľavám na produkty TemplateMonster a na technickú podporu pre všetky položky.

Flexibilné cenové balíčky pre akýkoľvek rozpočet

Spoločnosť ponúka na výber niekoľko cenových balíčkov. Všetky z nich si zaslúžia pozornosť, pretože vám poskytnú neobmedzený prístup do sveta vysoko kvalitných digitálnych produktov pre webdizajn.

TemplateMonster ONE - cenník

Neobmedzené predplatné zahŕňa tisíce produktov, technickú podporu a rôzne bonusy, ktoré možno zaplatiť prostredníctvom kariet Visa, Mastercard alebo PayPal.

ONE by TemplateMonster vám poskytuje neobmedzený prístup k 99 000+ produktom v hodnote viac ako 500 000 dolárov! Super, že?

Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Ak si to rozmyslíte, TemplateMonster zaručuje vrátenie peňazí do 14 dní, ak ste si nestiahli žiadne produkty.

One od TemplateMonster: aké sú výhody predplatného?

Čas už odskúšal knižnicu TemplateMonster – sklad vysoko kvalitných produktov pre každý vkus a rozpočet. Rozsah grafiky a ďalších služieb pre inštaláciu, vytváranie a prispôsobenie šablón predčí očakávania najnáročnejších užívateľov. Spoločnosť sa tam ale nezastavila – neustále sa vyvíja a naďalej pracuje pre tých, ktorí si skôr či neskôr budú potrebovať vytvoriť vlastný web.

Okruh potenciálnych klientov sa neustále rozširuje

 • Webové agentúry a webmasteri (na voľnej nohe) – iste využijú šablóny HTML5 a Bootstrap, šablóny pre CMS a platformy elektronického obchodovania ako napríklad WordPress, Drupal, Joomla, MotoCMS, Magento atď.
 • Dizajnéri, ilustrátori, dekoratéri – tým sa hodia súbory PSD, šablóny log, ilustrácie a dokonca aj intrá After Effects.
 • Blogeri a Content manažéri – ocenia vysoko kvalitný mediálny obsah pre údržbu a správu stránok alebo webových stránok v sociálnych sieťach.
 • Podnikatelia – pre inšpiráciu a úsporu času sú im k dispozícii šablóny pre prezentácie, sociálne siete, certifikáty, logá, e-mailové newslettery, životopisy a šablóny pre firemnú identitu, napr. pre vizitky, brožúry atď.
Cenník individuálnych služieb k predplatnému TemplateMonster ONE

Ďalšie bonusy a služby

 • Zľava až 50 % na ostatné digitálne produkty TemplateMonster, ktoré nie sú zahrnuté v predplatnom.
 • Maketovací nástroj Draftium PRO (1 rok zadarmo) – turbo prototypovací nástroj pre webové stránky.
 • Ku všetkým projektom získate obrázky zdarma.

Vynikajúca technická podpora

Operátori chatu odpovedajú na otázky týkajúce sa produktov, ktoré nevyžadujú technické riešenie problémov.

Ak vaša požiadavka presahuje všeobecnú podporu, môžete využiť rozšírenú podporu. Za malý príplatok je možné všetky technické problémy vyriešiť rýchlo a kompetentne. Nepretržitá technická podpora 24/7 – to je naozaj silná výhoda!

Možnosť stiahnutia zadarmo: stačí sa zaregistrovať a používať

Ste obmedzení rozpočtom alebo chcete najprv otestovať digitálne produkty a až potom ich kúpiť? Nech už je dôvod akýkoľvek, produkty môžete vždy vyskúšať zadarmo. Niektoré funkcie budú samozrejme obmedzené, ale to vám nezabráni plne vyhodnotiť webový vývojový kit a rozhodnúť sa pre zakúpenie predplatného služby ONE od TemplateMonster.

Kategórie produktov služby TemplateMonster ONE

Čo sa dá stiahnuť zdarma?

 • Hudba a videá vo vysokej kvalite,
 • zvukové súbory,
 • snímky,
 • softvér,
 • grafické systémy,
 • 3D návrhy,
 • písma a ikony,
 • rôzne šablóny a vzory,
 • pozadia atď.

Čo je potrebné pre to urobiť?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať – ​​trvá to len 1-2 minúty a máte k dispozícii nespočetné množstvo kvalitného digitálneho obsahu!

ONE od TemplateMonster nie je len predplatné: je to tiež príležitosť pre váš profesionálny a finančný rozvoj

Čokoľvek robíte: vytváranie produktov pre webdesign, blogovanie, správu online obchodov, propagáciu tovaru na sociálnych sieťach – v spoločnosti TemplateMonster môžete vždy zarobiť viac.

Výhody affiliate programu TemplateMonster
 • Vysoké provízie z predaja: od 1. septembra 2020 dostávajú všetci tvorcovia grafiky predávanej na trhu províziu vo výške 65 % za každý predaj.
 • Provízia za odporúčania: získate 25 % z príjmu vašich odporúčaní, ktorí sa vďaka vám zaregistrujú do programu TemplateMonster.
 • Cenová politika založená na autoroch: tá umožňuje autorom šablón pre Shopify a OpenCart a ďalších sád pre webových vývojárov, aby sa sami rozhodli, za akú cenu sa ich produkty budú predávať na trhovisku TemplateMonster. Cena sa môže pohybovať od 29 do 999 USD.

Webový vývojový kit One od TemplateMonster: cenová výhodnosť je jasná

Pre tých, ktorí sa roky zaoberajú vývojom webov, je výhodné kúpiť si doživotný prístup, pretože sa im to mnohokrát zaplatí. Tí, ktorí k tomuto remeslu už privoňali, ale ešte si nie sú istí, či vydržia dlhodobo, sa môžu na rok prihlásiť k odberu a hodnotiť kvalitu produktov a dostatok príležitostí pre dizajn, a to nielen vo svojich, ale aj v klientskych projektoch.

Aby sme to zhrnuli: ak potrebujete kúpiť viac ako 3-4 produkty ročne (šablóny, doplnky, grafické sady atď.), Má zmysel prihlásiť sa k odberu služby „One“ – bude to 100% ziskové. Len pre pochopenie, jedna naozaj kvalitná šablóna stojí asi 75 $.

Pridať hodnotenie

WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.